Sv, 27.11.2022.

Otrdien Latvija liegusi ieceļošanu vairākiem Krievijas pilsoņiem

TVNET/LETA
Otrdien Latvija liegusi ieceļošanu vairākiem Krievijas pilsoņiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: AP/Scanpix

Latvijā otrdien ieceļošana liegta 12 ārzemniekiem, tostarp astoņiem Krievijas pilsoņiem, informēja Valsts robežsardze.

Vientuļu, Terehovas, Silenes, Pāternieku un lidostas "Rīga" robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta astoņiem Krievijas, diviem Moldovas un vienam Ukrainas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, kā arī vienam Izraēlas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīga ceļošanas dokumenta.

Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Grebņevas un Terehovas robežkontroles punktā konstatēts viens Baltkrievijas, viens Uzbekistānas un viens Tadžikistānas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 11 personām - astoņiem Krievijas, vienam Igaunijas, vienam Latvijas un vienam Azerbaidžānas pilsonim.

Krievijā izsludinātās mobilizācijas dēļ no šodienas uz trīs mēnešiem ir ieviesta ārkārtējā situācija Alūksnes, Balvu un Ludzas novada teritorijā, kā arī ostās, lidostās, lidlaukos izveidotajās robežšķērsošanas vietās un uz dzelzceļiem.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu