Piektdienas horoskops: 30. septembris

Piektdienas horoskops: 30. septembris
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops piektdienai, 30. septembrim.

AUNS

Daudz ambīciju un lieli plāni, bet viss varbūt nenotiks tā, kā esi izdomājis. Tas darīs piktu. Šodien piektdiena, nav vērts ļoti pūlēties. Priekšā arī nākamā nedēļa.

VĒRSIS

Pienākumu gūzma. Datora ekrānā vienlaikus neskaitāmi faili atvērti, jārisina jautājumi, ko citi atstājuši pusratā, un arī jāsaplāno un jāorganizē nākamās nedēļas darbi.

DVĪŅI

Tāda sajūta, ka profesionālajā jomā jādodas uz priekšu, tikai grūti noformulēt vēlmes. Nedari neko steigā. Vajag nogaidīt, kamēr rodas skaidrība. Vakarā visu uzmanību velti privātajai dzīvei, sirdslietām, ģimenei

VĒZIS

Šodien var aktualizēties ārzemju tēma. Ļoti dažādās izpausmēs: kādam vēlme vai vajadzība doties tālā ceļā, kādam lietišķie kontakti, kādam sirdslietas.

LAUVA

Darbus gribas beigt ātrāk un doties brīvdienās. Dari tā – darbs nav zaķis un būs arī nākamā nedēļa. Vari sevi un savus mīļos palutināt ar kādu tīkamu pirkumu, taču ar izdevumiem nepārspīlē.

JAUNAVA

Esi savaldīgs. Kāds neapdomīgs un nevietā izteikts vārds var radīt neveiklas situācijas vai uzšķilt strīdu. Vakarā sirdslietu piedzīvojumi un kaislību „rokenrols”.

SVARI

"Stundu stāvu domādama..." vēsta latviešu tautasdziesma. Un šodien tā vislabāk raksturo tavu dvēseles stāvokli. Grūti pieņemt lēmumus un atrisināt situācijas. Atstāj uz nākamo darba nedēļu.

SKORPIONS

Ieklausies, ko saka priekšā sirds. Arī profesionālās lietās nostrādās intuīcija – ātri sapratīsi, kāpēc kolēģi vai darījumu partneri dara tā, kā dara. Patiesību no tevis nenoslēpt.

STRĒLNIEKS

Ir iespējas lieliski parādīt sevi profesionālajā jomā, ar radošu pieeju aizraut citus un arī iegūt simpātijas. Vakarā jādodas izklaidēs un jāļaujas dzīves plūdumam.

MEŽĀZIS

Neaizdod un neaizņemies, jo finanšu saistības vēlāk var sagādāt problēmas. Šodien vajag domāt par jauniem attīstības virzieniem un ienākumu palielināšanu.

ŪDENSVĪRS

Strādāt negribas nemaz. Acīs spožas dzirkstis un garastāvoklis diezgan aušīgs. Vai saglabāt lietišķo imidžu vai ļauties koķetam optimismam? Domājams, atbildi tu jau pats zini.

ZIVIS

Aktīva komunikācija. Interesēsies par dažādām tēmām, tajā skaitā – kā klājas radiem, draugiem, paziņām. Apjautāšanās laba lieta, bet ar uzzināto nedalies, ir risks nonākt neērtās situācijās.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu