Pie Stāmerienas gājis bojā autovadītājs, kurš ietriecās kokā

TVNET/LETA
Pie Stāmerienas gājis bojā autovadītājs, kurš ietriecās kokā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Čīka/LETA

Ceturtdien, 29.septembrī, Latvijā reģistrēti 123 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 12 cilvēki, informēja Valsts policija.

Vakar ap plkst.12.30 Gulbenes novadā, uz autoceļa Stāmeriena- Pļavnieki- Zeltaleja, vīrietis ar automašīnu "Audi" nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Automašīnas vadītājs negadījuma vietā gāja bojā. Policija skaidro notikušā negadījuma apstākļus.

Kā ziņo ugunsdzēsēji, automašīna avārijā bija cietusi tik pamatīgi, ka autovadītāja atbrīvošanai no vraka bija nepieciešami hidrauliskie instrumenti. Tāpat tika atvienotas auto akumulatora klemmes.

Ceturtdien pieci cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, četri - Latgalē, divi - Zemgalē, bet viens - Vidzemē. Viens no cietušajiem bija elektroskrejriteņa vadītājs, vēl viens - gājējs, bet trīs - velosipēdisti.

Pēc glābēju sniegtās informācijas, ap plkst.16.30 tika saņemts izsaukums uz Dobeles novada Auru pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Glābēji no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus autovadītājus: pa trim - Zemgalē un Rīgas reģionā, divus - Vidzemē, bet vienu - Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 165 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 35 autovadītāji, Vidzemē - 67, Latgalē - 32, Zemgalē - 19, bet Kurzemē - 12 autovadītāji. Trīs vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 420 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu