Vēl 17 Krievijas pilsoņiem liegta ieceļošana Latvijā

TVNET/LETA
Vēl 17 Krievijas pilsoņiem liegta ieceļošana Latvijā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Pirmdien uz valsts austrumu robežas ieceļošana Latvijā liegta 17 Krievijas un vienam Moldovas pilsonim, informēja Valsts robežsardze.

Grebņevas, Vientuļu, Terehovas un Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta četriem Krievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Vēl 18 Krievijas un vienam Moldovas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ. Personas nosūtītas uz izceļošanas valsti.

Robežsardze informēja, ka kopš 19.septembra, kad spēkā stājušies ar valdības lēmumu noteiktie ierobežojumi nebūtiskai ceļošanai, Krievijas valstspiederīgo plūsma uz Latviju ir samazinājusies par 22% un situācija uz ārējās robežas joprojām ir stabila un kontrolēta.

Krievijā izsludinātās mobilizācijas dēļ no 28.septembra uz trīs mēnešiem ir ieviesta ārkārtējā situācija Alūksnes, Balvu un Ludzas novada teritorijā, kā arī ostās, lidostās, lidlaukos izveidotajās robežšķērsošanas vietās un uz dzelzceļiem.

19.septembrī spēkā stājās Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi Krievijas pilsoņu - Šengenas īstermiņa vīzu turētāju - ieceļošanai Latvijā nebūtiskiem mērķiem, piemēram, tūrisma un atpūtas nolūkos.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu