Ugunsgrēkā Rīgā viens bojāgājušais

TVNET/LETA
Ugunsgrēkā Rīgā viens bojāgājušais
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Atklāj ar ASV atbalstu renovēto VUGD depo Daugavpilī
Atklāj ar ASV atbalstu renovēto VUGD depo Daugavpilī Foto: LETA

Pirmdien ugunsgrēkā Rīgā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestsā (VUGD).

Plkst.17.25 VUGD saņēma izsaukumu uz deviņstāvu dzīvojamo māju Rīgā, kur piektā stāva dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks. Iekļūstot dzīvoklī, glābēji atrada bojāgājušo un konstatēja, ka virtuvē deg grīda, sadzīves mantas un gāzes plīts kopumā trīs kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji aizvadītajā diennaktī saņēma 54 izsaukumus, kas saistīti ar spēcīgā vēja radīto postījumu likvidēšanu. No tiem četros gadījumos no dzīvojamām mājām bija jānoņem atrautas konstrukcijas, septiņos gadījumos koki bija nokrituši uz vieglajām automašīnām un 43 gadījumos no nolūzušiem kokiem atbrīvota ceļa braucamā daļa. Gandrīz puse no izsaukumiem saņemta no Rīgas un Rīgas reģiona, Vidzemē un Latgalē bijis pa 14 izsaukumiem.

Hipokrāta ielā Rīgā no deviņstāvu dzīvojamās mājas jumta, Brīvības ielā Rīgā no astoņstāvu mājas jumta, Kojusalas ielā Rīgā no 12 stāvu dzīvojamās mājas jumta un Daugavpils ielā Rīgā no piecstāvu dzīvojamās mājas jumta ugunsdzēsēji glābēji noņēma atrauta skārda gabalus. Anniņmuižas bulvārī, Dravnieku, Limbažu, Aviācijas, Dammes un Mūkupurva ielā Rīgā un Liepu ielā Preiļos koki bija uzkrituši uz automašīnām.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu