VIDEO ⟩ Cēsu novadā policija aptur steidzīgu šoferi, kurš brauc ar 156 km/h

TVNET Auto
Cēsu novadā policija aptur steidzīgu šoferi, kurš brauc ar 156 km/h
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Aizvakar, 5. oktobrī, ap plkst. 18 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, Cēsu novadā, Līgatnes pagastā, uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 68. kilometrā fiksēja automašīnu BMW, kas traucās uz Rīgas pusi ar ātrumu 156 kilometri stundā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā. Veicot automašīnas vadītāja pārbaudi, likumsargi konstatēja, ka pie BMW markas automašīnas stūres sēdies 1971. gadā dzimis vīrietis.

Par notikušo Valsts policijā sākts administratīvā pārkāpuma process saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 55. pantu. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk nekā par 60 km/h ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 eiro līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Šajā gadījumā par pārkāpumu autovadītājam piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija atkārtoti aicina transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Video: Steidzīgs šoferis Cēsu pusē

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu