"Zemgale"/LLU "Mestis" līgā atkārtoti zaudē Kokolas komandai

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU sestdien Somijā "Mestis" līgas mačā cieta zaudējumu savā laukumā, atkārtoti piekāpjoties Kokolas "Hermes" vienībai.

Jelgavas komanda piekāpās "Hermes" ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1).

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Henri Limma.

46. minūtē Daniels Andersons rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus nepilnu minūti vēlāk iemeta Toni Tūpanens.

"Zemgale"/LLU vārtus sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs, kurš tika galā ar 92,31% pretinieku metienu, 14 sekundes laukumā tiekot arī Rihardam Cimermanim.

Pretējos vārtos 97,06% metienu atvairīja Kristians Tamminens.

Nākamnedēļ jelgavnieki aizvadīs vēl divas spēles savā laukumā, tiekoties ar Imatras "Kettera".

Pēc desmit aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem 11 punktiem ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".