C, 30.03.2023.

Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Kāzu fotogrāfs: Jā, pāri pieprasa laulību "orālās mīlas" bildes

Egoiste
Kāzu fotogrāfs: Jā, pāri pieprasa laulību "orālās mīlas" bildes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: shutterstock.com

Lai arī jaunlaulāto vēlme iemūžināt savas kāzu dienas skaistākos mirkļus ir pilnīgi saprotama, dažkārt jaunais pāris izvēlas savā fotosesijā iekļaut mirkļus, kuri, maigi sakot, liek saraukt uzacis. Portāls "Vice" sarunā ar nīderlandiešu fotogrāfu Maiklu Klūsteru noskaidro - kādēļ gan daži savos kāzu foto vēlas imitēt orālās baudas mirkļus?

Raksts no arhīva.

Kāzu industrijas izpausmes kļūst aizvien krāšņākas un dažkārt groteskākas - cilvēki tiek bildināti plašās zibakcijās, kāzas digitāli iemūžina dronu bari, un brīžiem var šķist, ka kāzu fotogrāfijas ir domātas nevis savas "īpašās dienas" saglabāšanai, bet gan "sirsniņu" un "īkšķīšu" vākšanai sociālajos tīklos.

Viena no jaunākajām vēsmām šajā nozarē ir "orālo mīlas prieku bilde" - šādos foto pārsvarā ir redzama līgava, kura, kāda krūma vai mašīnas aizsegta, notupusies it kā sniedz savam vīram "skūpstu tur lejā". Šāds žests zināmā mērā demonstrē jaunlaulāto humora izjūtu un seksuālo atbrīvotību, un šī tendence kļūst aizvien populārāka.

Šis neparastais kāzu fotogrāfiju veids ieguva publisku ievērību pēc tam, kad internetā populārs kļuva nīderlandiešu fotogrāfa Maikla Klūstera uzņemts foto, kurā redzams, kā jaunais pāris stāv smaragdzaļā izcirtumā: viņš kājās, savukārt viņa - uz ceļiem. Pēc neilga laika ar tāda paša koncepta bildi antīkas automašīnas priekšā interneta lietotājus priecēja britu pāris Marks un Samanta Saimoni.

Pēc pāris nedēļām savu mutisko mīlu grieķu ortodoksālās baznīcas priekšā apliecināja vēl viens pāris no Lielbritānijas. Diemžēl, gluži tāpat kā citas britu tūristu izdarības, arī šī rīcība vietējiem iedzīvotājiem nešķita pārlieku amizanta - apvidus bīskaps pēc šā gadījuma aizliedza baznīcā laulāt ārvalstniekus.

Metjū Luns, kura kāzu foto izraisīja šo skandālu, britu portālam "The Sun" gan atklājis, ka, viņaprāt, baznīcas reakcija nav īsti adekvāta, jo viņi ir tikai "izklaidējušies". Tiesa, šis joks nav šķitis smieklīgs ne tikai baznīcas pārstāvjiem, bet arī citam pārim, kuriem Lunu ģimenes izdarību dēļ nu ir atceltas kāzas. Viņi plāno pret orālās mīlas cienītājiem vērsties tiesā.

Kā uz to raugās fotogrāfs, kura sniegums padarīja šo "trendu" tik populāru? Viņš atklāj, ka nekādā veidā neuzņemas atbildību par šā "žanra" izgudrošanu, jo "orālās" kāzu fotogrāfijas pats atklājis kāda cita fotogrāfa darbos.

Neskatoties uz izraisīto traci, Klūstera erotiskās bildes viņam ir nodrošinājušas zināmu fanu bāzi. Viņš ir apgalvo: "Esmu saņēmis kaudzēm ziņu no citiem fotogrāfiem, kas uzteic manu kreatīvo domāšanu." Fotogrāfs sarunā gan atklājis, ka nevēlas tikt asociēts tikai un vienīgi ar "orālo fotogrāfiju" - viņš cer, ka cilvēki spēs novērtēt arī viņa klasiskos darbus.

Klūsters arī atklājis, ka nevēlētos uzņemt bildes, kurās redzamais akts notiek pa īstam, jo nevēlas strādāt pornogrāfijas nozarē. Viņam nebūtu arī iebildumu veidot kādu fotosesiju, kurā līgavainis it kā apmierina savu līgavu, taču līdz šīm neviens pāris nav izteicis vēlmi pēc šāda pakalpojuma.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu