T, 30.11.2022.

Ceturtdienas horoskops: 3. novembris

Ceturtdienas horoskops: 3. novembris
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Unsplash

Horoskops ceturtdienai, 3. novembrim.

AUNS

Sekmēsies lietišķās darīšanas un sarunas ar iestādēm. Mērķtiecīga rīcība ļaus nopelnīt, tikai neiesaisties pasākumos, par kuru iznākumu neesi simtprocentīgi pārliecināts.

VĒRSIS

Svarīga finanšu tēma. Ja atradīsi netradicionālu un kreatīvu risinājumu arī visnotaļ racionālās lietās, ar ienākumiem būsi apmierināts. Prieks pelnīt un prieks tērēt.

DVĪŅI

Laiks jauniem sasniegumiem darbā vai biznesā. Atroti piedurknes, ķeries klāt un realizē sen izlolotas vēlmes un plānus. Labs palīgs ikdienas darbos būs intuīcija.

VĒZIS

Nepaļaujies uz citu solījumiem, bet pats uz saviem spēkiem un zināšanām. Tiekšanās pēc izaugsmes tiks pamanīta, un iespējams saistošs karjeras piedāvājums.

LAUVA

Vēlme pēc pārmaiņām un dažādas domas – ko varētu darīt citādāk un labāk? Nepieņem būtiskus lēmumus. Vajag apstāties, padomāt, salikt punktus uz "i". Ikdienas gaitās sekmīgi nokārtosi lietišķos jautājumus.

JAUNAVA

Radošas biznesa idejas, par kurām citi varbūt brīnīsies un grozīs galvas. Neietekmējies no skeptiķiem, tu esi uz radošā lidojuma viļņa. Turklāt arī zini, kā ieceres realizēt.

SVARI

Šodien tavi galvenie trumpji – prāts un intelekts. Ar to arī izcelsies, un iespējams, ka radīsies kāds labs karjeras piedāvājums. Izvērtē apstākļus un sper izšķirošo soli.

SKORPIONS

Pats visu zinu, pats visu protu!... No šī principa vajadzētu mazliet atkāpties. Jāveido sadarbība un jāstrādā pie kopprojektiem, jo darbs komandā nesīs lielākus augļus materiālā izteiksmē.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā jomā papildini zināšanas vai apgūsti kaut ko vel nezināmu. Atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem atradīsi sarunās ar draugiem vai gluži nejauši – sērfojot tīmeklī.

MEŽĀZIS

Izvērtē un apdomā jaunas iespējas. Varbūt līdzšinējie darbošanās rāmji tev kļuvuši par šauriem. Paplašinot spēles laukumu, iespējams gūt peļņu, tikai esi uzmanīgs ar kapitālieguldījumiem.

ŪDENSVĪRS

Savāda un interesanta diena. Pavērsienus karjerā vai mainīgas situācijas darbā uzņem mierīgi. Ir burvīgs laiks, lai koncentrētos jauniem mērķiem un iepazītos ar noderīgiem cilvēkiem.

ZIVIS

Labs laiks nākotnes mērķu nospraušanai. Apsver, kas tev dzīvē vajadzīgs, kas pietrūkst un sāc darīt kaut ko lietas labā. Tikai naudas lietās esi piesardzīgs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu