S, 26.11.2022.

Vai gaidāms ēras noriets? "Twitter" piedzīvo "milzīgu ieņēmumu kritumu"

"Viņi mēģina iznīcināt vārda brīvību Amerikā!"
TVNET/CNN
Vai gaidāms ēras noriets? "Twitter" piedzīvo "milzīgu ieņēmumu kritumu"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Sergei Elagin/Shutterstock

Īlons Masks piektdien, 4. novembrī paziņoja, ka mikroblogošanas vietne "Twitter" ir piedzīvojusi "milzīgu ieņēmumu kritumu". Arvien vairāk dažādu reklāmdevēju pārtrauc sadarbību ar vietni pēc tam, kad to par 44 miljardiem dolāru iegādājās Masks, informē Amerikas Savienoto Valstu medijs CNN.

"Twitter" ir piedzīvojis milzīgu ieņēmumu kritumu, jo aktīvistu grupas ir izdarījušas spiedienu uz reklāmdevējiem, lai gan satura regulēšanas jomā nekas nav mainījies. Mēs darījām visu iespējamo, lai nomierinātu aktīvistus. Viņi mēģina iznīcināt vārda brīvību Amerikā," mikroblogošanas vietnē pauda Masks.

Šie izteikumi izskanēja pēc tam, kad "General Mills" un "Volkswagen Group" apstiprināja, ka viņi pārtrauc sadarbību ar "Twitter" pēc tam, kad Masks iegādājās mikroblogošanas vietni.

Viena no uzņēmuma "General Mills" pārstāvēm Amerikas Savienoto Valstu medijam CNN apstiprināja, ka sadarbība ar "Twitter" ir pārtraukta.

Atsevišķā paziņojumā arī "Volkswagen Group", kurai pieder tādi zīmoli kā "Audi", "Porsche" un "Bentley", apstiprināja, ka tā ir ieteikusi saviem zīmoliem "pārtraukt apmaksātās darbības mikroblogošanas vietnē līdz turpmākiem paziņojumiem."

Pēc mēnešiem ilgas neskaidrības par vietnes iegādi reklāmdevēji tagad saskaras ar jautājumiem par to, kā Masks mainīs mikroblogošanas vietni, kas jau darbojas arī digitālajā reklāmu telpā, neskatoties uz tās lielo politisko ietekmi.

Masks, kas pazīstams gan kā novatorisks uzņēmējs, gan neviennozīmīgi vērtēta personība, ir apsolījis pārskatīt "Twitter" satura regulēšanas politiku un atcelt aizliegumus pretrunīgi vērtētām personām, tostarp bijušajam prezidentam Donaldam Trampam.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu