Video Balcera "Panthers" mājas spēļu sērijas ievadā atstāj "sausā" "Hurricanes"

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas "Panthers" komanda trešdien piecu mājas spēļu sēriju uzsāka ar "sauso" uzvaru pār Karolīnas "Hurricanes" vienību.

"Panthers" savā laukumā izrādījās pārāki ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0), vārtsargam Spenseram Naitam atvairot visus 40 viesu hokejistu metienus.

Naitam šī bija pirmā "sausā" spēle šosezon un trešā karjerā.

Balcers laukumā pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu viesu metienu un reizi pārtvēra ripu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva Niks Kazinss, trešā perioda vidū Aleksandrs Barkovs vairākumā panāca 2:0, bet pēdējos vārtus sešas sekundes pirms mača beigām "Panthers" labā guva Sems Benets. Ar trim rezultatīvām piespēlēm mājinieku rindās izcēlās Brendons Montūrs.

Pēc panākuma "Panthers" ar 17 punktiem 14 mačos ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, kamēr "Hurricanes" ar 13 spēlēs izcīnītiem tik pat punktiem ir vienu vietu augstāk.

Savā laukumā "Panthers" aizvadīs arī nākamās četras spēles, mājas spēļu sēriju turpinot sestdien pret Edmontonas "Oilers".