Sv, 29.01.2023.

Daudzviet Latvijā ceļi sestdienas rītā ir slideni

TVNET/LETA
Daudzviet Latvijā ceļi sestdienas rītā ir slideni
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Schutterstock.com

Apgrūtināti braukšanas apstākļi sestdienas rītā apledojuma un vietām sniega dēļ ir Latvijas austrumos un centrālajā daļā, pavēstīja "Latvijas valsts ceļu" pārstāvji.

Sniegotos ceļa posmus attīra no sniega, bet slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Uz autoceļiem strādā 43 tehnikas vienības.

Starp valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir uz Rīgas apvedceļa (Salaspils-Babīte) (A5) visā posmā, uz Bauskas šosejas (A7) posmā no Rīgas līdz Iecavai, uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas līdz Olainei, uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Rīgas līdz Kaģiem un posmā no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem, uz Ventspils šosejas (A10) posmā no Rīgas līdz Kūdrai, uz Rēzeknes šosejas (A12) posmā no Varakļāniem līdz Terehovai, uz šosejas Grebņeva-Medumi (A13) posmā no Špoģiem līdz Grebņevai, kā arī Daugavpils apvedceļa (A14) visā posmā un Rēzeknes apvedceļa (A15) visā posmā.

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Krāslavas, Limbažu, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Rīgas un Tukuma apkaimē.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu