Morata paveicis ko nebijušu Spānijas futbola izlases vēsturē

Spānijas izlases futbolists Alvaro Morata
Spānijas izlases futbolists Alvaro Morata Foto: AFP/Scanpix

Alvaro Morata kļuvis par pirmo futbolistu Spānijas izlases vēsturē, kurš Pasaules kausā guvis vārtus divos mačos pēc kārtas, laukumā nākot uz maiņu.

Katarā notiekošo Pasaules kausa izcīņu Spānija sāka ar 7:0 uzvaru pār Kostariku un turpinājumā spēlēja neizšķirti 1:1 pret Vāciju.

Turnīra pirmajā spēlē Morata nāca laukumā 57. minūtē un guva vārtus kompensācijas laikā (90'+2), noformējot rezultātu 7:0.

Otrajā mačā Morata iesaistījās 54. minūtē un ar precīzu sitienu izcēlās 62. minūtē, tobrīd izvirzot Spāniju vadībā ar 1:0.

Morata kļuvis par pirmo futbolistu Spānijas izlases vēsturē, kurš divās Pasaules kausa spēlēs pēc kārtas guvis vārtus, laukumā nākot uz maiņu.

Kopumā turnīra vēsturē līdz šim tas bija izdevies tikai pieciem spēlētājiem.

2014. gadā Memfiss Depajs (Nīderlande) un 1998. gadā Rikardo Pelaess (Meksika) arī paveica to pašu ko Morata - Pasaules kausā guva vārtus turnīra pirmajās divās spēlēs, laukumā nākot uz maiņu.

30 gadus vecais Morata ir piektais labākais vārtu guvējs Spānijas izlases vēsturē: