Sv, 29.01.2023.

VIDEO ⟩ Dzērājšoferis izraisa trīs cilvēku nāvi, taču cietumā nonāk pēc diviem gadiem. Vai iekšlietu sistēmā kāds tiks sodīts?

TVNET Auto
Dzērājšoferis izraisa trīs cilvēku nāvi, taču cietumā nonāk pēc diviem gadiem. Vai iekšlietu sistēmā kāds tiks sodīts?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no "4. studijas" sižeta

Plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā novembrī izraisīja stāsts par dzērājšoferi, kura izraisītā avārijā bojā gāja trīs cilvēki. Taču pēc notiesājošā sprieduma noklausīšanās vainīgais nenonāca aiz cietuma restēm. Raidījums "4. studija" skaidroja, kāpēc tā.

Jēkabpils novada Kūku pagasta Dreimaņos 2018. gada 12. februārī notika frontāla sadursme. Divi cilvēki gāja bojā, bet savainotais bērns nomira slimnīcā. Avārijas izraisītājs bija dzērājšoferis.

Todien mazā Valērija bija apslimusi un viņas tēvs kopā ar vecmāmiņu nolēmuši bērnu aizvest pie ārsta. Tajā brīdī ceļu satiksmē piedalījās dzērājšoferis, kurš stūrēja savu auto no Rīgas uz Preiļiem un iebrauca pretējā joslā.

Zemgales rajona tiesas spriedumā 2019. gada 11. martā teikts: "Ingus J. vadīja transportlīdzekli alkohola ietekmē un pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, izraisot vairāku cilvēku nāvi. Etilspirta koncentrācija asinīs konstatēta 3,26 promiles, urīnā 3,60 promiles."

Ģimene vēl joprojām sēro par pāragri aizsaulē aizsauktajiem tuviniekiem. Ģimenes tēvs Andrejs nelaimes mirklī sēdēja pie stūres un mira notikuma vietā. Savukārt meitiņa Valērija aizsaulē aizgāja medicīnas iestādē deviņas dienas pirms savas trešās dzimšanas dienas.

Kā vēsta raidījums, Valsts policijas Iekšējās kontroles birojā ir pabeigta pārbaude saistībā ar šo lietu, kurā, iespējams, Kuldīgas policisti pēc sprieduma saņemšanas aizmirsuši dzērājšoferi nogādāt cietumā.

Plašāk "4. studijas" sižetā!

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu