P, 30.01.2023.

Mārupē avārijas rezultātā cietušais iesprostots automašīnā

TVNET/LETA
Mārupē avārijas rezultātā cietušais iesprostots automašīnā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Avārija. Ilustratīvs foto.
Avārija. Ilustratīvs foto. Foto: Pixabay

Ceturtdien, 1. decembrī, Mārupē noticis ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā cietušais ticis iesprostots automašīnā un paša spēkiem nav varējis no tās izkļūt, uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Īsi pēc plkst. 12 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Daibes ielu Mārupē, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji ar hidrauliskajiem instrumentiem no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam mediķiem. VUGD darbinieki arī sakārtoja ceļa braucamo daļu un negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem atvienoja akumulatoru klemmes.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 132 ceļu satiksmes negadījumi, septiņos no tiem cietuši kopskaitā astoņi cilvēki, tostarp trīs gājēji.

24 stundu laikā par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformēti 333 protokoli, tostarp 116 par atļautā ātruma pārsniegšanu, 12 par braukšanu alkohola reibumā, bet seši par agresīvu braukšanu, liecina policijas apkopotā statistika.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu