O, 31.01.2023.

Treniņa laikā Jēkabpilī topošais policijas dienesta suns Apollo Dark atradis nelegālās cigaretes

TVNET/LETA
Treniņa laikā Jēkabpilī topošais policijas dienesta suns Apollo Dark atradis nelegālās cigaretes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Treniņa laikā Jēkabpilī topošais policijas dienesta suns Apollo Dark atradis nelegālās cigaretes
Treniņa laikā Jēkabpilī topošais policijas dienesta suns Apollo Dark atradis nelegālās cigaretes Foto: Valsts policija

Treniņa laikā Jēkabpils tirgū topošais policijas dienesta suns Apollo Dark atradis nelegālās cigaretes, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Šobrīd darbam policijā tiek gatavots jauns vācu aitu šķirnes suns Apollo Dark. Decembra sākumā sunim palika četri mēneši, un viņš, svinot savu īpašo dienu, slēptuvē kādā tirdzniecības vietā Jēkabpils tirgus teritorijā atrada 4600 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.

Treniņa nolūkā Apollo Dark ir apmeklējis Jēkabpils tirgu jau iepriekš, bet šoreiz tas vainagojās ar rezultātu. Likumsargi kopumā izņēma 1600 cigaretes "Prince", 800 cigaretes "NZ", 800 cigaretes "Premier", 600 cigaretes "Winston", 600 cigaretes "Minsk" un 200 cigaretes "Queen". Policijā par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Pašlaik Apollo Dark saimnieks, Kinologu nodaļas Zemgales grupas inspektors Gints Vuškāns apmāca suni, lai viņš varētu nokārtot testus un kļūtu par pilntiesīgu policijas dienesta suni - narkotiku un nelegālo cigarešu meklētāju, turpinot dienesta suņa Darvina misiju.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieku aktīvais darbs saistībā ar akcizēto preču nelegālu apriti ir rezultējies ar panākumiem. Šogad 11 mēnešos policisti Jēkabpilī atraduši un no nelegālās aprites kopumā izņēmuši 40 842 cigaretes, kas, salīdzinājumā ar 2021.gadu ir samazinājums vairāk nekā uz pusi. Pērn tādā pašā laika posmā Jēkabpilī no nelegālās aprites kopumā tika izņemtas 86 995 cigaretes.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu