Video Porziņģis turpina spēlēt rezultatīvi, "Wizards" krāj zaudējumus

TVNET Sports
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/Scanpix

Kristaps Porziņģis trešdien guva 28 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, taču Vašingtonas "Wizards" piedzīvoja zaudējumu.

"Wizards" izbraukumā ar rezultātu 111:115 piekāpās Čikāgas "Bulls", piedzīvojot septīto zaudējumu pēdējos astoņos mačos.

Porziņģis nospēlēja 35 minūtes, kuru laikā viņš guva 28 punktus (2p. 8/11, 3p. 0/6, soda metieni 12/16) un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Vēl latvieša rēķinā četras rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, divi bloķēti metieni, piecas kļūdas, četras piezīmes un +/- rādītājs =14.

"Wizards" sastāvā 21 punktu guva Kails Kuzma, 17 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Montem Morisam.

Uzvarētāju labā Demars Derouzens guva 27 punktus, pa 25 punktiem iemeta Zeks Lavīns un Nikola Vučevičs, kurš arī izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Spēles pirmajā puslaikā "Wizards" pieļāva 11 kļūdas un trāpīja tikai divus no 15 tālmetieniem.

Trīs minūtes pirms mača beigām Porziņģis ar diviem precīziem soda metieniem ieguva savai komandai vadību 105:104, taču ātri ar pusāķa metienu groza tuvumā atbildēja Vučevičs.

Mājiniekiem +3 panāca Derouzens, un Porziņģis divas minūtes pirms beigām centās panākt neizšķirtu, taču trīspunktu metiens nebija precīzs.

Porziņģis spēles pēdējā minūtē realizēja vēl divus soda metienus un arī izcēlās ar "slam dunk", kas 4,5 sekundes līdz beigām samazināja rezultātu līdz diviem punktiem (111:113), tomēr "Wizards" neizdevās atspēlēties un lauzt spēles gaitu.

"Wizards" ar 11 uzvarām un 14 zaudējumiem ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē, kur "Bulls" ieņem 12. vietu ar bilanci 10-14.