Video Bļugera "Penguins" viesos zaudē "Islanders"

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: AFP/Scanpix

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" vienība, kas viesos atzina Ņujorkas "Islanders" pārākumu.

Pitsburgas komanda izbraukumā piekāpās ar 1:5 (1:1, 0:3, 0:1), piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas un trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 14 sekundes, no kurām trīs minūtes un 18 sekundes spēlēja mazākumā. Bļugers izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, vienreiz pazaudēja ripu, bloķēja divus metienus, uzvarēja piecos no desmit iemetieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vienīgos vārtus "Penguins" labā guva Pjērs-Olivjē Žozefs, bet mājinieku rindās pa diviem vārtiem Metjū Barzala un Andersa Lī kontā, kamēr 1+1 iekrāja Džošs Beilijs.

"Penguins" ar 43 punktiem 34 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, bet "Islanders" ar 42 punktiem 36 mačos ir astotie.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda aizvadīs jau šovakar, kad savā laukumā uzņems Detroitas "Red Wings" hokejistus.