Sv, 29.01.2023.

Piektdienas horoskops: 6. janvāris

Piektdienas horoskops: 6. janvāris
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Unsplash

Horoskopi piektdienai, 6. janvārim.

AUNS

Darbus šodien gribēsi beigt ātrāk, jo pirmajā vietā privātā dzīve: savējie, ģimene, bērni, mīļotais cilvēks. Risināmi dažādi sadzīviski un saimnieciski jautājumi.

VĒRSIS

Liela enerģija jāiegulda darbā, taču rezultāti varbūt nebūs tik labi, kā tu vēlētos. Esi pacietīgs. Gudrības un enerģijas tev netrūkst, tāpēc pamazām tiksi galā ar visu sekmīgi.

DVĪŅI

Aktuālas naudas lietas. Prātosi kā nopelnīt, un rēķināsi kā ienākumus lietderīgi sadalīt. Nedēļas nogalē iespējami diezgan lieli tēriņi saimniecības vajadzībām.

VĒZIS

Nemiera pilna diena. Daudz cilvēku, daudz pienākumu. Turklāt kāds no kolēģiem gribēs „paraudāt uz pleca”, dalīties noslēpumos. Mēģini novilkt robežas, jo visiem labs nebūsi un visiem nekad nespēsi palīdzēt.

LAUVA

Būsi šarmants un pievilcīgs, un tas būs pluss arī lietišķajā komunikācijā. Sekmīgas darījumu sarunas un izdevīgas vienošanās, taču līgumus vēl nevajag parakstīt.

JAUNAVA

Var pavērties interesantas izaugsmes iespējas, kas steigšus jāapspriež ar lietišķajiem partneriem. Tikai nevajag atstāt novārtā attiecības ar mīļoto. Sarīkojiet skaistu, romantisku vakaru sev diviem vien.

SVARI

Šodien būsi „cilvēks-viedoklis”... Taču neuzskati savu nostāju par vienīgo pareizo, bet esi gatavs ieklausīties kolēģos, darījumu partneros un savā otrajā pusītē. Atšķirīgs skatījums noderēs.

SKORPIONS

Labi orientēsies situācijās, cilvēku dziļākajos nolūkos un motivācijā. Sirdslietās pārdomu laiks. Ja kaut kas nav pa prātam, atklāti izrunājies ar mīļoto cilvēku.

STRĒLNIEKS

Var rasties papildus iespējas nopelnīt, ko vajadzētu izmantot. Tomēr naudas lietās esi apdomīgs. Saimnieciskām vajadzībām nedēļas nogalē tērējies ar mēru, neaizdod un neaizņemies.

MEŽĀZIS

Paredzami atbildīgi pienākumi, dažādas tikšanās un sarunas par jauniem projektiem. Nepārpūlies un izvērtē izdevīgumu, jo ne visas ieceres būs auglīgas.

ŪDENSVĪRS

Tavas idejas bieži vien ir nenovērtējamas, un šoreiz interesantas domas radīsies saistībā ar peļņu. Radiņi gribēs, lai tu beidz darbu ātrāk un velti vairāk uzmanības viņiem, var izcelties kašķi.

ZIVIS

Šī diena darbā nebūs diez cik ražīga. Drīzāk vēlēsies, lai visi liek tev mieru un būsi neapmierināts, ka apkārt tik daudz trauksmes un dinamikas. Gribas ātrāk brīvdienas!

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu