Sv, 29.01.2023.

Svētdienai horoskops: 8. janvāris

Svētdienai horoskops: 8. janvāris
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Unsplash

Horoskopi svētdienai, 8. janvārim.

AUNS

Lieliski jutīsies kopā ar mīļoto mājīgā un ģimeniskā atmosfērā. Būs sirsnīgas sarunas, un sapratīsieties teju vai no pus vārda. Bez steigas, bez traukšanās izbaudi šo dienu.

VĒRSIS

Pirmajā vietā rūpes par mājiniekiem un visiem radiņiem. Jāpalīdz ar praktisku padomu vai jāatbalsta ar labu vārdu. Iespējamas pārdomas par attiecību tēmu un vēlme no sirds izrunāties.

DVĪŅI

Pirms jaunās un rosīgās darba nedēļas jāpaveic dažādi mājas darbi. Viss ies no rokas un priecēs pašu un ģimeni. Kāds atklās sevī lieliska pavāra, kāds interjerdizainera talantu.

VĒZIS

Mīļas un pozitīvas noskaņas, brīvajiem ļaudīm iespējama romantiska iepazīšanās, ģimenes cilvēkiem attiecībās jauna dzirkstelīte. Jauka diena.

LAUVA

Dodies ārā, dabā, svaigā gaisā. Garāka pastaiga, nūjošana gar jūru, vai citas sportiskas aktivitātes nāks tikai par labu. Būs mundrums un spēki nākamajai darba nedēļai.

JAUNAVA

Šodien vēlama mierīga gaisotne. Atpūties, palasi, sazinies ar mīļiem cilvēkiem, arī ar tiem, kas citās pasaules malās. Neskati sociālos tīklus un neiesaisties neauglīgās diskusijās.

SVARI

Mājas dzīvē diezgan nemierīgi. Jārisina steidzami jautājumi un jāpieņem lēmumi. Ja esi brīvs, tad pēkšņu iepazīšanos novērtē ar kritisku skatu un nemeties tūdaļ piedzīvojumos.

SKORPIONS

Esi kopā ar saviem mīļajiem un izbaudi pozitīvas noskaņas. Bet turies tālāk no attiecību skaidrošanas un cilvēkiem, kas vēlas vīt intrigas. Tādi šodien ceļā var gadīties.

STRĒLNIEKS

Neklausies daudz, ko ļaudis runā, vai raksta tīmeklī – meklē pats atbildes uzticamos avotos. Jāuzmanās no tukšas pļāpāšanas un sagrozītas informācijas.

MEŽĀZIS

Šodien „burkšķīgs” noskaņojums. Iespējams, mājās kaut kas nenotiks pēc tava prāta, vai sirdslietās kādas peripetijas. Nevajag strīdēties vai pieņemt sasteigtus lēmumus.

ŪDENSVĪRS

Privātajā dzīvē var rasties kādas viedokļu atšķirības, taču nevajag kašķēties. Dzīve dota, lai to baudītu. Vakarā laikus dodies pie miera, jo priekšā aktīva darba nedēļa.

ZIVIS

Gribēsies šo dienu pavadīt mierīgi – bez tālruņa zvaniem, sērfošanas internetā un komunikācijas sociālajos tīklos. Palasi labu grāmatu, noskaties koncertu internetā vai vienkārši paslinko.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu