Video Porziņģim traumas dēļ spēle noslēdzas priekšlaicīgi

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis sestdien guva potītes traumu un bija spiests Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli noslēgt priekšlaicīgi.

Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar rezultātu 138:118 (37:26, 33:31, 30:34, 38:27) pārspēja Orlando "Magic".

Porziņģis nospēlēja 23 minūtes un guva 17 punktus (2p. 2/7, 3p. 1/3, soda metieni 10/10), kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu.

Latvijas basketbolists trešajā ceturtdaļā sastiepa potīti un priekšlaicīgi noslēdza maču, laukumu atstājot klibodams.

Uzvarētāju sastāvā 30 punktus guva Rui Hačimura, ar 25 punktiem, 10 izcīnītām atlēkušajām bumbām izcēlās Kails Kuzma, bet Bredlijs Bīls iemeta 17 punktus.

"Magic" sastāvā Markele Fulcs guva 23 punktus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, 20 punktus pievienoja Francs Vāgners.

"Wizards" izcīnīja pārliecinošu uzvaru, neļaujot pretinieki ne mirkli izvirzīties vadībā.

Ar 20 uzvarām un 26 zaudējumiem "Wizards" ieņem 11. vietu Austrumu konferencē, bet "Magic" ar bilanci 17-29 ierindojas 13. pozīcijā.