Video Bertānam 100% precizitāte, Latvijas basketbolists un arī Dončičs gūst traumu

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/Scanpix

Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē trāpīja trīs no trim tālmetieniem, taču viņš un arī Dalasas "Mavericks" līderis Luka Dončičs traumas dēļ maču noslēdza priekšlaicīgi.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 111:106 pārspēja Ņūorleānas "Pelicans", kas piedzīvoja 10. zaudējumu pēc kārtas.

Bertāns nospēlēja piecas minūtes un 33 sekundes, guva deviņus punktus (3p. 3/3) un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Latvijas basketbolists maču noslēdza pirmajā puslaikā kreisās kājas muskuļa traumas dēļ.

Uzvarētāju labā 31 punktu guva Dončičs, kurš trešās ceturtdaļas vidū guva labā papēža savainojumu.

"Mavericks" atradās vadībā ar 27 punktu pārsvaru, kad Dončičs noslēdza maču un devās uz ģērbtuvēm.

Vēl mājinieku labā 21 punktu guva Spensers Dinvidijs, 15 iemeta Džošs Grīns, 13 pievienoja Dorians Finnijs-Smits.

"Pelicans" sastāvā 26 punktus guva Brendons Ingrems, 19 iemeta Sīdžejs Makolums, bet lietuvieša Jona Valančūna kontā 16 punkti un 13 atlēkušās bumbas.

27 sekundes pirms mača beigām Ingrems caurgājienā uz grozu nerealizēja metienu, kas trāpījuma gadījumā būtu samazinājis rezultāta starpību līdz diviem punktiem.

10 sekundes līdz spēles beigām Ingrems ar precīzu pustālo metienu panāca -3, taču Dinvidijs atbildēja ar diviem precīziem soda metieniem, pieliekot punktu šim mačam.

"Mavericks" ar 28 uzvarām un 25 zaudējumiem ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, kamēr "Pelicans" ar bilanci 26-27 ierindojas 10. pozīcijā.