Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Video ⟩ Brīvprātīgās "glābējas" pamestie dzīvnieki Talsu novadā gājuši bojā; iesaistās policija

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4
Foto: Gita Grantiņa/Facebook

Talsu novadā atrasts īpašums, kurā brīvprātīga dzīvnieku glābēja turējusi dažādus dzīvniekus, kuri pie viņas nonāca gan no ielas, gan privātpersonām, gan arī biedrībām. Taču, pati savu privātu likstu pārņemta, šī glābēja nozudusi un dzīvniekus – suņus, kaķus, kazas, āzi un gaili – atstājusi likteņa varā. Daļa aizgājusi bojā, vēsta Panorāma.

Šos dzīvniekus turēja sociālajos tīklos pazīstamā dzīvnieku "glābēja" Monta Mince jeb īstajā vārdā Monta Juhņēviča. Par to, ka kaut kas varētu būt atgadījies, aizdomas bija dzīvnieku aizsardzības biedrības “DzīvniekuSOS” vadītājai Gitai Grantiņai.

Gita bija tā, kura nu atklāja notiekošo un pēcāk dalījās emocionālā ierakstā sociālo tīklu vietnē “Facebook”.

Arī biedrības “Tutti palīdzība dzīvniekiem” vadītāja Ingvilda Aumeistere reiz pati pie Montas iekārtojusi savu pundurkaziņu Dženiferu, kura nu jau atrasta starp mirušajiem.

Interesi par dzīvniekiem Monta esot pazaudējusi apmēram pirms 3 mēnešiem, kad sašķobījās viņas partnerattiecības, vēsta raidījums.

Biedrībā “DzīvniekiSOS” norāda, ka šī nav pirmā reize, kad Monta nozudusi. Tomēr nekad iepriekš tas nav bijis ar šādām, tostarp dzīvniekiem letālām sekām.

Talsu pašvaldības policijā norādīja, ka Monta viņu redzeslokā nonākusi jau iepriekš, taču ne saistībā ar dzīvnieku labturības pārkāpumiem. Savukārt Valsts policija, kas nupat sākusi kriminālprocesu, detalizētākus komentārus šobrīd nesniedz.

Vairāk skaties sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu