Sv, 26.03.2023.

Imunologs: dzert askorbīnskābi un B vitamīnus, tās vēl nav rūpes par veselību!

Imunologs: dzert askorbīnskābi un B vitamīnus, tās vēl nav rūpes par veselību!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

Klīniskais imunologs Dr. Lauris Līcītis savā ārsta praksē lieto pārsvarā dabīgus preparātus, un jaunākajā intervijā TV raidījumam “Izstāsti Latvijai” viennozīmīgi paziņo, ka, lietojot sintētiku, nekad nav sasniedzams tāds rezultāts kā ar dabīgām vielām. Kā piemēru viņš min askorbīnskābi, kas tautā kļūdaini tiek saukta par C vitamīnu. Patiesībā C vitamīns ir vairāku savienojumu komplekss uz askorbīnskābes bāzes, kas raksturojams ar pavisam citiem bioloģiskās pieejamības parametriem. Tieši bioloģiskā pieejamība ir svarīga, lai organisms spētu uzsūkt un lietderīgi izmantot lietojamos vitamīnus.

Imunologs uzsver: askorbīnskābes un sintētisko B vitamīnu kompleksu dzeršana, tās vēl nav nekādas rūpes par veselību!

Dr. Līcītis intervijā atzinīgi izsakās par Latvijā ražoto, dabīgo vitamīnu kompleksu Epsorin, ko savā praksē lieto jau 1,5 gadus. Šajā laikā jau uzkrāta liela, viennozīmīgi pozitīva pieredze ar šo produktu. Ir novērota lieliska efektivitāte dažādos gadījumos, kā D vitamīna deficīta novēršana, kad citiem līdzekļiem tas nav izdevies. Vērojama arī dzelzs līmeņa pozitīvas izmaiņas, gan daudzu citu bioķīmisko parametru uzlabošanās.

Īpaši interesantas imunologam šķiet Epsorīna unikālās, imūnsistēmu harmonizējošās īpašības, kas pretstatā imunitātes stimulatoriem, to ļauj lietot arī cilvēkiem ar autoimūnām saslimšanām. Šādos gadījumos, lai nepieļautu pārdozēšanu, dienas deva jāsaskaņo ar speciālistu!

Pats Dr. Līcītis Epsorīnu izmēģinājis arī savai veselībai, kad pēc Covid-19 pārslimošanas jutis izteiktu nespēku. Un tiešām, arī pats novērojis ātru spēku un veselības atgriešanos.

Epsorīna efektivitāti viņš skaidro ar lielo bioloģiski aktīvo vielu daudzveidību, kas atrodas Epsorīna sastāvā, kā arī ar tā labo bioloģisko pieejamību un labo uzsūkšanos organismā. Šīs īpašības Epsorīnam piemīt tā šķidrās formas dēļ, kas ļauj tam iesūkties jau caur mutes gļotādu, tādējādi apejot tā saskaršanos kuņģa skābi.

Labi rezultāti ir novēroti arī produkta ietekmē uz depresīviem stāvokļiem, nogurumu un nespēku.

Dr. Līcīša klīnikā turpinās Epsorīna tālākie pētījumi. To kombinējot ar citiem dabīgiem preparātiem, esot panākams ļoti patīkams kumulatīvais efekts, tādējādi ir novērojams, kā Epsorīns spēj uzlabot arī citu, iepriekš mazāk efektīvu vielu pozitīvo iedarbību.

Intervijā īpaši tiek uzsvērts, ka Epsorīns, tāpat kā citi dabīgie preparāti, ir jālieto kursa veidā, jo to iedarbība ir pakāpeniska, bet daudz efektīvāka nekā sintētiskajiem vitamīniem.

Rūpes par veselību ir nepārtraukts process visa mūža garumā. Līdz ar to arī Epsorīns būtu jālieto praktiski katram. Tas nav jālieto nepārtraukti, bet gan regulāri. Līdz 30 gadu vecumam Jums profilaktiskai lietošanai pietiks ar diviem 30 dienu Epsorīna kursiem gadā. Savukārt no 50 gadu vecuma jau būtu ieteicams izlietot pa pudelītei reizi 3 mēnešos.

Izteiktāku veselības problēmu gadījumā ieteicams sākt ar intensīvo kursu, kas paredz 3 pudelītes Epsorīna izlietot 4,5 mēnešos (pa 15 dienām ar 10 dienu pārtraukumiem). Pēc intensīvā kursa beigām obligāts 2 mēnešu pārtraukums. Tad turpinām lietot 30 dienu kursu veidā reizi 3–6 mēnešos.

Pateicoties Epsorīna bagātajam sastāvam, tas pozitīvi iedarbojas praktiski uz visām organisma sistēmām. Tas spēj ne tikai normalizēt imunitāti un enerģijas vielmaiņu, bet arī uzlabot locītavu, kaulu, matu, ādas un gļotādu veselību. Tam ir pozitīva ietekme uz šūnu atjaunošanās procesiem, kā arī hormonālās sistēmas regulāciju. Tas uzlabo arī asins sastāvu un veicina normālu sirdsdarbību.

Epsorīns Latvijā jau ir pieejams 8 gadus un izpelnījies viennozīmīgi pozitīvas atsauksmes no tūkstošiem klientu. Tai skaitā arī no tādām Latvijas slavenībām kā Olga Dreģe, Mirdza Martinsone, Jānis Paukštello, Mārtiņš Vilsons un citiem. Ar šo mākslinieku un citu klientu video atsauksmēm Jūs varat iepazīties Epsorin Youtube kanālā. Visas šīs atsauksmes atbilst intervējamo reālajai pieredzei ar Epsorīnu un sniegtas aiz labas gribas, daloties ar pieredzi par lielisku, Latvijā ražotu produktu Jūsu veselībai:

Šodien Epsorīns ir nopērkams vairākos simtos aptieku visā Latvijā, Mēness aptiekās, Latvijas aptiekās, Homeopātiskajā, Saules un daudzās citās.

Labākās cenas Epsorīna pastāvīgai lietošanai iespējams iegūt, to pasūtot pa tiešo no ražotāja noliktavas, jo pastāvīgajiem klientiem ir pieejamas atlaides 15–25% no produkta mazumtirdzniecības cenas. Tiek piedāvāta arī bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem.

Pasūtījumus no ražotāja noliktavas var noformēt www.epsorin.lv vai zvanot pa konsultāciju tālruni 22300061, kur Jūs konsultēs par produktu un pasūtījumu pieņems diplomēta farmaceite Agnese Alksne.

Individuālu konsultāciju pie Dr. Līcīša Psihoneirālās un Imunitātes veselības un izpētes centrā Jūs varat pieteikt pa tālruni 20000399.

Skatieties pilnu interviju ar Dr.Līcīti.

Skatieties Olgas Dreģes pieredzi ar Epsorīnu

Aptieku karte, kur Jūs varat nopirkt Epsorīnu

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu