Video ⟩ Nervi jāsavalda visiem - latviešu tiesnesis ar dzelteno kartīti noliek pie vietas Krištianu Ronaldu

Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: AFP / Scanpix

Otrdien, 14. martā, latviešu futbola tiesnesis Andris Treimanis Saūda Arābijas Karaļa kausa izcīņa ceturtdaļfināla spēlē ar dzelteno kartīti sodīja "Al-Nassr" spīdekli Krištianu Ronaldu.

Ronaldu pārstāvētā "Al-Nassr" vienība ar rezultātu 3:1 (2:0) apspēlēja "Abha" klubu. Šo maču apkalpoja latviešu tiesnesis Andris Treimanis, kurš pirmā puslaika izskaņā ar dzelteno kartīti sodīja tieši mača spožāko zvaigzni.

Pirmā puslaika pēdējās sekundēs Ronaldu bija iespēja aizskriet ātrajā pretuzbrukumā, bet Treimanis ar svilpi par mača pirmās puses noslēgumu aprāva potenciālo uzbrukumu.

Ronaldu neslēpa sašutumu par šādu tiesneša lēmumu un dusmās trieca bumbu tālu prom. Treimanis uz šādu portugāļa visatļautību reaģēja, nekavējoties parādot dzelteno kartīti.

Ronaldu šajā mačā vārtus neguva, "Al-Nassr" rindās ar precīziem sitieniem izceļoties Sami Al-Najejam, Abdulam Al-Haibari un Muhamedam Maranam.