Tramps paziņo, ka tiks arestēts un aicina atbalstītājus uz protestiem

TVNET/LETA
Donalds Tramps
Donalds Tramps Foto: Getty Images / AFP / Scanpix

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps, pēc paša vārdiem, ir tuvu tam, lai tiktu arestēts. Savā profilā saziņas kanālā “Truth Social” viņš apgalvo, ka viņa [ziņu] avoti ir “nelikumīga informācijas noplūde” no korumpētas prokuratūras.

Donalds Tramps apgalvo, ka viņu paredzēts arestēt nākamajā otrdienā. Ziņu aģentūra AP vēsta, ka runa ir par it kā noklusētiem naudas maksājumiem pornozvaigznei Stormy Daniels par klusēšanu pirms 2016. gada prezidenta vēlēšanām. Tramps neprecizētās apsūdzības raksturoja kā “pasaciņas”. Viņš aicināja savus sekotājus protestēt un “Atgūt nāciju!”

Atsaucoties uz informācijas noplūdi no Manhetenas apgabala prokurora biroja, Tramps paša “Patiesības sociālajā tīklā” sestdien raksta, ka “vadošais republikāņu kandidāts un bijušais Savienoto Valstu prezidents nākamās nedēļas otrdienā tiks aizturēts”.

Viņš piebildis, ka amerikāņi savu “valsti atgūs ar protestiem”.

Lai gan nav bijis nekādu publisku paziņojumu par slepenībā notiekošo lielās zvērināto sapulces darbu lietā par iespējamo maksāšanu sievietei, kas apgalvojusi, ka tai bijis seksuāls sakars ar Trampu, kā arī nav nekādu ziņu par iespējamo zvērināto balsojumu, zināms, ka Ņujorkas tiesībsargāšanas iestāžu amatpersonas veic drošības pasākumus gadījumam, ja Trampam tiktu izvirzītas apsūdzības.

Foto: Ekrānuzņēmums
Aktuālais šodien
Svarīgākais