Uzlikts arests Plaudes-Rēlingeres pastarpināti piederošajām "Kolonna Invest" daļām

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Valsts ieņēmumu dienests.
Valsts ieņēmumu dienests. Foto: Paula Čurkste/LETA

Uzlikts arests Ievas Plaudes-Rēlingeres pastarpināti piederošajām daļām uzņēmumā SIA "Kolonna Invest", kas nodarbojas ar nekustamā īpašuma izīrēšanu un pārvaldīšanu, informē "Lursoft" pārstāvji.

"Lursoft" informē, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes Finanšu noziegumu izmeklēšanas daļa pieņēmusi lēmumu par nodrošinājuma piemērošanu "Kolonna Invest". Arests uzlikts aizdomās turētās Plaudes-Rēlingeres kā patiesā labuma guvējas mantai - AS "Lawrence Asset Management" piederošajām daļām uzņēmumā "Kolonna Invest".

Vienlaikus "Firmas.lv" informācija liecina, ka 2023.gada 9.februārī ar VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes Finanšu noziegumu izmeklēšanas daļas 6.februāra lēmumu par aresta uzlikšanu mantai ir piemērots arests Plaudes-Rēlingeres kā patiesā labuma guvējas mantai - "Lawrence Asset Management" piederošajām daļām uzņēmumā "Kolonna Invest".

Savukārt trešdien, 22.martā, ar VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes Finanšu noziegumu izmeklēšanas daļas Otrās izmeklēšanas nodaļas 15.marta lēmumu par aresta uzlikšanu mantai kriminālprocesā ir uzlikts arests aizdomās turētās Plaudes-Rēlingeres kā patiesā labuma guvējas mantai - "Lawrence Asset Management" piederošajām daļām kompānijā "Kolonna Invest".

Pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.oktobra līdz 2022.gada 30.septembrim, "Kolonna Invest" apgrozījums bija 193 503 eiro, kas ir par 78,6% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, kamēr kompānijas peļņa pieauga vairākkārt un sasniedza 97 914 eiro.

"Lawrence Asset Management", pēc "Firmas.lv" datiem, ir līdzdalība 10 kompānijās, bet arest uzlikts tikai daļām uzņēmumā "Kolonna Invest".

"Lawrence Asset Management" pieder SIA "Projekts PBI" (100%), SIA "Project Development Investments" (100%), SIA "Nordic Assets" (81%), SIA "Cēsu projekts" (100%), SIA "DBH Ltd Baltics" (100%), SIA "Salas Company" (50%), SIA "Day SPA" (100%), SIA "Mapera" (100%), "Kolonna Invest" (100%) un SIA "LK Invest" (100%).

Tāpat Plaude-Rēlingere ir arī SIA "Eva Rohlinger" vienīgā īpašniece un 50% īpašniece SIA "Lāzerklīnika". Arī šo kompāniju daļām arests nav uzlikts.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu