Video Švjontekai spēles laikā zvana telefons

Iga Švjonteka
Iga Švjonteka Foto: EPA/Scanpix

Neprastā situācijā Romas "WTA 1000" sērijas turnīrā nonāca pasaules pirmā rakete Iga Švjonteka no Polijas, kurai mača laikā sāka zvanīt telefons.

21 gadu vecā tenisiste trešdien Romas "WTA 1000" turnīra ceturtdaļfinālā pēc uzvarēta pirmā seta ar 6-2 pret Kazahstānas tenisisti Jeļenu Ribakinu otrajā setā ar 6-7 (7:3) atzina pretinieces pārākumu, bet trešajā setā pie rezultāta 2-2 bija spiesta izstāties.

Mača pirmajā geimā Romas turnīra galvenajā kortā bija labi dzirdams telefona zvana signāls. Kā pēc brīža noskaidrojās, tas bija Švjontekas telefons. Sākotnēji viņa nespēja somās to atrast, bet pēc brīža atrada un nodeva tālruni savam trenerim.

Tenisā pirms serves arēnā ir jāievēro klusums, lai netraucētu spēlētājiem. Vairumā gadījumu īsajos spēles pārtraukumos skatītājiem pat nav atļauts tribīnēs pārvietoties.

Ribakina Romas turnīra pusfinālā spēkiem mērosies ar Latvijas tenisa zvaigzni Aļonu Ostapenko.

Sezonas otrais "Grand Slam" turnīrs sāksies nākamnedēļ, kamēr finālmači paredzēti 11.jūnijā.