Video Medvedevs triumfē Romā un pakāpjas uz otro vietu rangā

Krievijas tenisists Daņiils Medvedevs
Krievijas tenisists Daņiils Medvedevs Foto: AFP/Scanpix

Par Prestižā Romas "ATP Masters" tenisa turnīra uzvarētāju svētdien kļuva neitrālais sportists Daņiils Medvedevs, tiekot pie sava pirmā titula uz māla seguma.

Finālā Medvedevs ar 7-5, 7-5 pieveica 20 gadus veco dāni Holgeru Rūni.

Panākums Medvedevam ļāvis jaunajā ATP rangā pakāpties no trešās uz otro vietu, kamēr Rūne tagad ieņem sesto pozīciju.

Līdz šim Medvedevs bija pazīstams, kā cieto segumu speciālists, 18 no saviem 19 tituliem izcīnot tieši uz "hārda". Vēl vienu turnīru Medvedevs uzvarēja uz zāles - 2021.gadā Maljorkā.

Tikmēr Rūne, kas sasniedzis ATP rangā jaunu personīgo rekordu, pa ceļam uz finālu pieveica nu jau bijušo pirmo numuru serbu Novaku Džokoviču (tagad ATP 3.), seškārtējo turnīra čempionu apturot ceturtdaļfinālā.

Pērn par turnīra uzvarētāju kļuva Džokovičs, kurš finālā pieveica grieķi Stefanu Cicipu.

Jaunajā ATP rangā pirmo vietu atguvis spānis Karloss Alkarass, kurš līdz ar to būs izsēts ar pirmo numuru sezonas otrajā "Grand Slam" turnīrā - Francijas atklātajā čempionātā.