S, 30.09.2023.

Kā Džoniju Kešu reiz centās nogalināt strauss

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Džonijs Kešs
Džonijs Kešs Foto: AP/Scanpix

Mūzikas leģenda Džonijs Kešs mūžībā devās 71 gada vecumā 2003. gadā, tomēr, ja strausam Valdo viss būtu izdevies, tad mūziķa mūžs būtu krietni vien īsāks.

Kā vēstīts izdevumā “Far Out”, visai dīvainais stāsts norisinājās 1981. gadā, kad Keša karjeras skrējiens bija nedaudz samazinājies un viņš daudz laika pavadīja savā īpašumā Tenesī štatā. Kā viņš rakstīja savā 1997. gadā izdotajā autobiogrāfijā, viņš bija izveidojis tādu kā privāto zoodārzu, kurā mita dažādu sugu dzīvnieki. Reiz pastaigājoties viņš pamanījis, ka strauss Valdo uz viņu nelāgi skatās. Iespējams, tāpēc, ka nesen strauss bija zaudējis savu partneri.

Tie nebija nekādi joki. Strausi ir pasaulē lielākie putni. Tie var sasniegt 2,8 metru garumu un svērt līdz pat 155 kilogramiem. Un nekādi labsirdīgie milži strausi nav. Saniknojies strauss ar saviem asajiem nagiem ienaidnieku var nogalināt ļoti ātri.

Strauss. Ilustratīvs attēls
Strauss. Ilustratīvs attēls Foto: Shutterstock

Kamēr Valdo šņāca, Kešs turpināja iet, cenšoties izgudrot plānu, kā rīkoties atpakaļceļā. Tā nu dziedātājs paņēma divmetrīgu mietu un devās atpakaļ. Kā jau viņš bija paredzējis, dusmīgais putns joprojām bija gatavs uzbrukt.

“Kad tas sāka man tuvoties, es devos uzbrukumā un kārtīgi gāzu tam ar mietu. Es netrāpīju, viņa tur vairs nebija. Viņš bija gaisā, un pēc sekundes simtdaļas viņš atkal nāca lejā, savu lielo nagu, kas ir manas kurpes izmērā, pavērsis pret manu vēderu. Viņš man trāpīja. Nemaz nevarēja būt citādāk. Godīgi sakot, es tiku cauri diezgan viegli. Viņš salauza man divas apakšējās ribas un atplēsa vaļā vēderu līdz jostai. Ja josta nebūtu laba un stipra, ar pamatīgu metāla sprādzi, tad viņš būtu izlaidis manas zarnas tieši tā, kā bija cerējis,” rakstīja Kešs.

Kešam beigu beigās izdevās iesist strausam pa kāju, kas aizbaidīja dzīvnieku. Presei vēlāk Keša pārstāvis stāstīja, ka Valdo nogāzis mūziķi un saskrāpējis viņu. Pats Kešs gan sākumā vairījās apstiprināt šo incidentu, visticamāk, tāpēc, ka tas izklausījās tik komisks.

Ievainojumu dēļ Kešs sāka niekoties ar pretsāpju zālēm. Savukārt Valdo turpināja dzīvot Keša īpašumā, līdz tika nodots zoodārza aprūpē.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu