O, 26.09.2023.

"Meta" laidīs klajā "Twitter" konkurentu

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: dpa/scanpix

Kompānija “Meta Platforms”, kuras paspārnē ir sociālie tīkli “Instagram” un “Facebook”, radījusi jaunu mikroblogošanas vietni “Threads”, ko varētu tulkot kā “ziņu pavedienus”. Plānots, ka šis pakalpojums tiks laists klajā vien dažas dienas pēc “Twitter” īpašnieka Īlona Maska lēmuma ierobežot ierakstu skaitu, ko lietotāji diennakts laikā var izlasīt, vēsta “Reuters”.

Gaidāms, ka tīkls “Threads” būs samērā līdzīgs “Instagram”, taču tas būs paredzēts teksta ziņu publicēšanai, nevis fotogrāfijām un video. Plānots, ka jaunais sociālais tīkls lietošanā plašākai sabiedrībai nonāks ceturtdien.

Tiek norādīts, ka lietotāji varēs sekot tiem pašiem profiliem, kuriem jau tiek sekots sociālajā tīklā “Instagram”. Turklāt, kā liecina apraksts “Apple” lietotņu veikalā, lietotāji varēs saglabāt arī to pašu lietotājvārdu, kāds ir “Instagram”.

Pagaidām “Meta” vēl nav atbildējusi uz jautājumiem par to, kad “Threads” varētu nonākt arī “Google” “Play Store”.

Iepriekš vēstīts, ka “Twitter” īpašnieks Ilons Masks paziņojis, ka „Twitter” uz laiku ievieš ierobežojumus tvītu skaitam, ko lietotāji var izlasīt vienā dienā. Lietotāji ar neverificētiem kontiem tagad varēs izlasīt ne vairāk kā 1000 ierakstu dienā. Jauniem nepārbaudītiem kontiem ierobežojums būs 500 tvītu dienā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu