Video ⟩ Krievijas dronu uzbrukumā Harkivai nopostītas vismaz 14 mājas; septiņi bojā gājušie (1)

TVNET/LETA/UNIAN
Papildināts 09:16, 10. februāris, 2024
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: UNIAN

Krievija piektdienas vakarā palaida uz Ukrainas pilsētu Harkivu trieciendronus "Shahed", kas trāpīja degvielas un izraisīja plašu ugunsgrēku, kurā gāja bojā septiņi cilvēki un trīs cietuši, sestdien paziņoja Ukrainas iekšlietu ministrs Ihors Klimenko.

Platformā "Telegram" ministrs rakstīja, ka atbildīgajiem dienestiem ir izdevies lokalizēt ugunsgrēku dzīvojamo māju rajonā, izglābjot 25 mājas.

"Taču līdz pamatiem nodega vairāk nekā desmit māju. Vienā no privātmājām tika atrasti piecu cilvēku līķi, arī trīs bērni. Citā vietā vēl divi gāja bojā. Kopējais upuru skaits šobrīd ir - septiņi bojāgājušie un trīs ievainotie," informēja Klimenko.

Harkivas apgabala administrācijas vadītājs Olehs Sinehubovs paziņoja, ka nogalinātie bērni ir septiņus un četrus gadus veci, kā arī apmēram sešus mēnešus vecs zīdainis.

Notikuma vietā izmeklētāji un kriminālisti dokumentē kara noziegumu un apstrādā DNS paraugus mirstīgo atlieku identifikācijai.

Sākotnēji tika ziņots, ka "Shahed" trāpīja kritiskās infrastruktūras objektam un izraisīja plašu ugunsgrēku. Krāsmatās tika atrasts bojāgājuša vīrieša līķis, paziņoja Harkivas apgabala prokuratūras preses dienests.

Apgabala prokurors Oleksandrs Fiļčakovs un policija sākotnēji informēja, ka 45 gadus vecs vīrietis guvis 40% ķermeņa apdegumus un ir ievietots slimnīcā. Ir hospitalizēta arī 61 gadu veca sieviete, kas saindējusies ar tvana gāzi. Tika evakuēti 50 cilvēki, tai skaitā divi bērni.

Krievija armija palaida trieciendronus no Belgorodas apgabala teritorijas. Ap plkst.23 trīs droni trāpīja degvielas uzpildes stacijai Harkivā, izraisot plašu ugunsgrēku, kurā tika nopostītas vismaz 14 privātmājas.

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais