Ceturtdienas horoskops: 20. jūnijs

Foto: Shutterstock

Horoskops ceturtdienai, 20. jūnijam.

AUNS

Lietišķajā jomā var rasties saspringtas un neprognozējamas situācijas, ko grūti ietekmēt. Vislabāk būtu paņemt atvaļinājumu, atpūsties un tad pievērsties nākotnes plānošanai.

VĒRSIS

Svarīga finanšu tēma, var rasties jaunas peļņas iespējas, bet jāturas tālāk no kredītsaistībām. Iespējamas dažādas atklāsmes, kas palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus.

DVĪŅI

Autoritātes nostiprināšanas un viedu atziņu laiks. Daudz pienākumu un atbildība, bet tu ar visu sekmīgi tiksi galā. Vienīgi jābūt uzmanīgam un apdomīgam naudas lietās.

VĒZIS

Uzmanies no sasteigtiem lēmumiem un nešķied enerģiju tukšgaitā. Vairāk nekā citkārt iespējamas strīdus situācijas. Noskaiti līdz desmit un neiesaisties.

LAUVA

Profesionālajā jomā var rasties izaugsmes iespējas, taču netici solījumiem. Visas saistības abām pusēm jānoformē līgumos. Temīda ir bezkaislīga.

JAUNAVA

Tu, protams, strādā profesionāli un ar entuziasmu, taču visam ir savs mērs. Neuzņemies neko papildus tikai tāpēc, ka esi labs cilvēks. Vai arī – runā par lielāku samaksu.

SVARI

Īpašu uzmanību pievērs naudas lietām, nevajadzētu aizņemties vai iegādāties dārgas lietas līzingā. Svarīga arī attiecību tēma un savstarpējs atbalsts.

SKORPIONS

Tev ir plašas zināšanas, un cilvēki labprāt uzklausa tavas domas. Tomēr nevajadzētu uzskatīt savu viedokli par vienīgo pareizo. Ieklausies, ko saka oponenti, arī tajā var būt kas noderīgs.

STRĒLNIEKS

Jautājumi, kas iepriekš sagādājuši galvassāpes, atrisināsies un viss nostāsies savās vietās. Varbūt vēl kādā brīdī liksies, ka sirds vēlas ko vienu, bet prāts saka, ko citu, taču arī tas pāries.

MEŽĀZIS

Neuzņemies pienākumus, par kuru rezultātu neesi pārliecināts. Tas var radīt spriedzi ar cilvēkiem, kuriem būsi kaut ko apsolījis. Darba lietām nav tas ražīgākais laiks.

ŪDENSVĪRS

Parādīsi savus organizatora talantus, un pratīsi iedvesmot kolēģus. Kaut arī aktīva darba diena, vismaz pusdienas pauzē vajadzētu pabūt vienatnē, jo radīsies interesantas atziņas.

ZIVIS

Ieskatīsies darbu plānotājā un saķersi galvu... Būdams labs cilvēks, iespējams, esi apsolījis vairāk, nekā spēj izdarīt. Izvēlies prioritātes. Daži darbi var pagaidīt.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu