Noskaties Dzīvību glābējs! Ukraiņu "MaxxPro" pārcieš vairākus okupantu dronu un artilērijas triecienus (3)

TVNET Auto
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Nesen publiskotajā video ir redzams, kā Ukrainas spēku bruņotais transportlīdzeklis "MaxxPro" masīvā Krievijas apšaudē traucas pa Časivjaras ielām.

Neraugoties uz vairākkārtējiem dronu uzbrukumiem, transportlīdzeklis veiksmīgi evakuē karavīrus uz drošu vietu. Uzņemtajos kadros izcelti bīstamie apstākļi šajā ceļa posmā, kas ir pārpildīts ar citu iznīcinātu militāro tehniku.

"MaxxPro", ko izstrādāja kompānija "Navistar Defense" un Izraēlas uzņēmums "Plasan Sasa", ir daļa no ASV militārās MRAP programmas.

Bijušais "Plasan" dizaina direktors Nirs Kāns savā "X" kontā rakstīja: "Es ļoti lepojos ar savu līdzdalību "Navistar MaxxPro MRAP" projektēšanā. Tas ir izglābis tūkstošiem dzīvību, tagad arī Ukrainā."

Tā V-veida korpuss atvaira mīnu un improvizētu spridzināšanas ierīču sprādzienus, nodrošinot tajā esošo cilvēku drošību.

"MaxxPro" ir būvēts, domājot par operatīvo gatavību, izmantojot standartizētas detaļas ātrai labošanai un apkopei. ASV ir nosūtījušas vairākus desmitus šo transportlīdzekļu Ukrainai kā daļu no militārās palīdzības paketes.

"MaxxPro" spēja izturēt intensīvus uzbrukumus un turpināt darboties uzsver transportlīdzekļa izturību un šādas progresīvas militārās tehnoloģijas nozīmi mūsdienu karadarbībā.

Šis incidents atgādina par Ukrainā notiekošo karu un pastāvīgo nepieciešamību pēc spēcīga militārā atbalsta, lai nodrošinātu Ukrainas spēku drošību un efektivitāti frontes līnijās.

Nepalaid garām!
Uz augšu