Noskaties Kāpēc Granīta ielā cilvēkiem, dodoties uz darbu vai no tā, jāriskē ar dzīvību?

TVNET Auto
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Uzņēmumi, kuri darbojas Rīgā, Granīta ielā, ir izveidojuši pilsonisku iniciatīvu "Droša Granīta iela" ar mērķi panākt, "lai Rīgas dome nodrošina dzīvībai drošu infrastruktūru rīdzinieku nokļūšanai uz un no darba vietām", vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija".

Granīta ielā mēdz būt visnotaļ intensīva satiksme. Apkārt ir daudz dažādu uzņēmumu, un to pārstāvji jau pirms sešiem gadiem ir vērsušies Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamentā ar lūgumu, lai uzlabotu satiksmes drošību, jo tur nav trotuāru, iela nav apgaismota, nav arī nevienas gājēju pārejas.

Rezultātā cilvēki nevar droši nokļūt līdz sabiedriskā transporta pieturvietām.

Iniciatīvas "Droša Granīta iela" pārstāve Katrīna Rabkeviča raidījumam stāstīja, ka Granīta ielā atrodas vairāk nekā 25 dažādi uzņēmumi, tajos nodarbināti vairāk nekā 1600 cilvēki, "un katru dienu šie cilvēki – mūsu darbinieki – riskē ar savu dzīvību gan no rīta, gan vakaros, dodoties uz darbu un no darba".

"Tā ir ļoti bīstama situācija, un šobrīd mēs esam saskārušies tikai ar atrakstīšanos par finansējuma neesamību," stāstīja Rabkeviča.

Plašāk "4. studijas" sižetā!

Nepalaid garām!
Uz augšu