Sestdienas horoskops: 15. jūnijs

Foto: Unsplash

Horoskops sestdienai, 15. jūnijam.

AUNS

Sirsnīgi ģimeniska diena. Ar prieku organizēsi radu saietu, jo ir tik labi būt savējo lokā: jautras sarunas, neliela, sirsnīga apcelšanās un lieliski pavadīts laiks.

VĒRSIS

Neplāno lielus saimniecības darbus un nesēdi mājās. Labāk dodies garā pastaigā gar jūru, pārgājienā vai izbraucienā. Kustīgas aktivitātes nāks par labu veselībai un sniegs jaunu enerģijas devu.

DVĪŅI

Attiecības var uzdzirkstīt kā šampanietis: abi satikāties un radās „īssavienojums”. Turpinājums – kā romantiskā filmā. Ja esi ar kādu kopā, brīvdienās noorganizējiet sirsnīgu pasākumu.

VĒZIS

Privātajā dzīvē klusas simpātijas un vasaras vakaru romantiskās noskaņas. Ģimenes cilvēkiem pienākumi mājas saimniecībā – vajag kārtot, tīrīt, remontēt.

LAUVA

Iespējamas pēkšņas simpātijas, kas aizrauj un izjauc ierasto dienu kārtību. Ar katru ķermeņa šūniņu sajutīsi, ka vasarai ir piedzīvojumu garša.

JAUNAVA

Diezgan lieli izdevumi iespējami par sadzīviskām un saimnieciskām lietām. Izveido pirkumu sarakstu un netērējies par skaistiem, bet nevajadzīgiem niekiem. Labākā atpūta ar draugiem vai mīļoto cilvēku.

SVARI

Jāpievērš sirdslietām, izkustēšanās kopā ar mīļoto ārpus ierastās vides attiecībām piešķils jaunu dzirksti. Taču saimniecības darbi jau arī paši nepadarīsies – ieplāno kādu laiku arī tiem.

SKORPIONS

Vēlams kopā ar otro pusīti vai citiem radiniekiem sarīkot ballīti. Bet, ja šobrīd esi viens, dzīve var uzdāvāt iepazīšanos ar turpinājumu.

STRĒLNIEKS

Privātajā dzīvē pozitīvas emocijas, sirds siltums un mīlestība. Brīvajiem ļaudīm dzīvē var ienākt romantiskas noskaņas. Lieliska un optimistiska diena.

MEŽĀZIS

Sirdslietās patīkami brīži un emocijas, kas nes pus solīti virs zemes. Baudi dzīvi un burvīgo vasariņu! Diena piemērota arī āra darbiem – ja ir dārzs, aprūpē puķes, nopļauj mauriņu.

ŪDENSVĪRS

Esi kopā ar savējiem, izrunājies un gādā par saskaņu. Labs laiks ģimenisko saišu stiprināšanai. Brīvajiem ļaudīm iespējama saviļņojoša tikšanās.

ZIVIS

Vēlme pēc pārmaiņām. Izrunājies ar savu otro pusīti, bet neapspried attiecību jomu ar citiem. Tas attiecas arī uz brīvajiem ļaudīm – nevienam nav jāzina tavas pārdomas vai emocijas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!