VIDEO "Saaukstējos, gaidot pieturā!" Latgalieši dusmīgi – pārceltais autobuss rada neērtības

TVNET Auto
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Daudzi iedzīvotāji Latgalē, kuri pārvietojas ar sabiedrisko transportu maršrutā Viļāni-Preiļi un atpakaļ, nav mierā ar autobusa kustības laikiem, vēsta raidījums "Bez tabu".

Pie raidījuma vērsās daži Latgales iedzīvotāji, kuri izteicās daudzu vārdā. Viņiem ir ļoti svarīgs autobuss, kas brauc no Viļāniem uz Preiļiem un atpakaļ. Agrāk autobuss, kursējot trīs reizes nedēļā, Preiļos iebrauca ap pulksten 9.00 un izvadāja iedzīvotājus pa mājām, izbraucot no Preiļiem ap plkst. 10.30. Kā norādīja uzklausītie, ar pusotru stundu bija gana, lai izdarītu visas svarīgās darīšanas.

Pēdējos divus gadus izbraukšanas no Preiļiem laiks ir cits – no autoostas autobuss startē ap plkst. 11.30, aptuveni stundu vēlāk. Uzklausītie latgalieši raidījumam sacīja, ka, gaidot autobusu, nākas nīkt un ziemā salt pārāk ilgu laiku. Latgaliete Inita sacīja, ka ziemā, aukstumā gaidot autobusu, saslima.

Gandrīz 100 latgaliešu parakstījušies par kādreizējās kārtības atjaunošanu. Tāpat uzklausītie sacīja, ka norīkotie autobusi ir pārāk mazi – pasažieri jūtas kā siļķes mucā.

Plašāk "Bez tabu" sižetā!

Nepalaid garām!
Uz augšu