Video Saratovas apgabalā Krievijā izcēlies ugunsgrēks pie gāzes cauruļvada (4)

TVNET
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Saratovas apgabala gubernators Romāns Busargins pavēstījis, ka pie Storoževkas ciema spiediena pazemināšanās dēļ sestdien aizdedzies gāzes cauruļvads. Aculiecinieki ziņo, ka pirms ugunsgrēka bijis dzirdams sprādziens, bet pēc tam liesmas plosījušās apmēram divu hektāru lielā platībā.

Saratovas apgabalā, netālu no Storoževkas ciemata Tatiščevskas rajonā, sestdien, 15. jūnijā, aizdegās gāzes cauruļvads. “Gāzesvadā Storoževkas apkaimē, pēc provizoriskas informācijas, pārmērīga karstuma dēļ notikusi dehermetizācija, kā rezultātā vērojama degšana,” sociālās saziņas vietnē “Telegram” norādīja reģiona gubernators Romāns Busargins.

“Pašlaik notikuma vietā strādā avārijas dienesti kopā ar speciālistiem. Gāzes cauruļvads ir bloķēts,” teikts viņa ierakstā. Vēlāk Busargins paziņoja, ka ugunsgrēks ir lokalizēts. “No cauruļvada izplūst gāzes atlikumi,” viņš rakstīja.

“Liesmas virs gāzesvada Saratovas nomalē sasniedza 5 metru augstumu, bet cietušo nav,” Krievijas Ārkārtas situāciju ministriju citē Maskavas Kremļa propagandas aģentūra RIA Novosti.

Tikmēr “Telegram” kanāls Baza ziņoja, ka “ugunsgrēks virzās uz dzīvojamā rajona pusi”. Kanāls "Sota" savukārt apgalvo, ka gāzes vadam tuvākās dzīvojamās mājas palikušas bez elektrības un ka šis gāzes vads ir daļa no pazemes gāzes krātuves kompleksa.

Aculiecinieki dzirdējuši sprādzienu

“Telegram” kanāls “ChTD” raksta, ka pirms ugunsgrēka gāzes vadā noticis spēcīgs sprādziens. Pēc ziņojuma autoru teiktā, pēc spiediena samazināšanās daļā gāzes cauruļvada ugunsgrēks aptvēra divu hektāru platību. “Cietušo nav, atklātā degšana ir likvidēta, un sprādziena cēloņus izmeklē īpaša komisija,” teikts ierakstā.

Tēmas

Aktuālais šodien
Svarīgākais