Pirmdienas horoskops: 17. jūnijs

Foto: Unsplash

Horoskops pirmdienai, 17. jūnijam.

AUNS

Darbā vai biznesā darbosies mērķtiecīgi un tādējādi radīsies iespējas palielināt ienākumus. Būsi pievilcīgs un šarmants, kas palīdzēs darījumos un var atnest arī pārmaiņas privātajā dzīvē.

VĒRSIS

Radošas idejas, oriģināla pieeja un mērķtiecība būs tavi trumpji. Ne tikai pats aktīvi darbosies, bet arī skubināsi kolēģus. Kāds no viņiem varbūt pukosies, bet neņem vērā.

DVĪŅI

Kārtīgi jāstrādā. Labs laiks, lai pavairotu ienākumus un iesaistītos jaunos projektos. Sarežģītos jautājumos palīdzēs intuīcija: ātri orientēsies cilvēkos un situācijās.

VĒZIS

Darbā vai biznesā iespējami mainīgi apstākļi, taču tu ar visu tiksi galā. Ja vajadzīgs padoms, taujā draugiem – viņi tev ir lieliski un uz viņiem vienmēr vari paļauties.

LAUVA

Darbā vai biznesā gūzma dažādu pienākumu. Iespējamas saspringtas situācijas. Ar piktošanos diez vai kaut ko panāksi, konflikti var tikai padziļināties. Mieru, tikai mieru.

JAUNAVA

Daudz pienākumu, bet strādāsi ar prieku, jo darbi ies no rokas, būs atzinība un gandarījums. Kādam šāda rosība var vest pretī karjeras virsotnēm. Iespējams piedāvājums, par kādu sen sapņoji.

SVARI

Parādīsi savas spējas un tas nākotnē noderēs karjeras veidošanā. Vienīgi nesāc uzskatīt, ka tavs viedoklis ir vienīgais pareizais. Vajadzīgs saprātīgs kompromiss.

SKORPIONS

Darbā daudz ideju, kuras vajadzētu prezentēt. Tas nekas, ja kolēģi jau svētku noskaņās un uzklausa pavirši – reiz pienāks brīdis, kad tās izrādīsies vērtīgas un būs tava zvaigžņu stunda.

STRĒLNIEKS

Trauksies ar paātrinājumu un pukosies, ka dienu nevar garāku pastiept. Taču tam būs rezultāts. Sekmīgi risināsi nopietnas, lietišķas sarunas, arī finanšu jautājumi sekmēsies.

MEŽĀZIS

Nedēļa sākas spraigi, jo tik daudz jāpaspēj izdarīt! Būsi citiem autoritāte, zināsi padomus visdažādākajās situācijās un kaldināsi lielus nākotnes plānus.

ŪDENSVĪRS

Darbā neskaitāmi pienākumi, taču īpaši panākumi gaidāmi. Esi savaldīgs, padari to, kas nepieciešams, bet papildus pienākumus neuzņemies. Gan jau viss notiks tā vai tā.

ZIVIS

Darbi stājas cits aiz cita un tai rindai teju vai gala neredz. Ja reiz tā – tad runā par samaksu, jo katrai minūtei un katram „peles klikšķim” ir sava cena.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu