Precīzs Ukrainas spēku trieciens iznīcina okupantu "Shahed" noliktavu (20)

TVNET/LETA
Foto: Ekrānšāviņš

Ukrainas Jūras spēki publicējuši satelītattēlus, kas apstiprina, ka naktī uz piektdienu Ukrainas Jūras spēku un Ukrainas Drošības dienesta kopīgā operācijā iznīcināta trieciendronu "Shahed" noliktava Krievijas Krasnodaras novadā un ar to saistītā infrastruktūra.

Triecienā izmantoti droni, kas iznīcinājuši "Shahed" glabātavas un šo dronu vadības punktus, kā arī ēkas, kurās Krievijas karavīri tika apmācīti rīkoties ar šiem droniem, teikts Ukrainas Jūras spēku paziņojumā.

Uzbrukuma laikā bāzē atradās arī instruktori, kas apmācīja bezpilota lidaparātu palaišanas atbalsta personālu un dronu operatorus. Viņi tika iznīcināti, sacits paziņojumā.

Ukrainas Drošības dienests norādīja, ka trieciens bijis vērsts pret 167.mācību centra poligonu Krasnodaras novada Jeiskā, no kurienes pret mērķiem Ukrainā tiek palaisti droni "Shahed".

Ukraina notriekusi divas no trim Krievijas spārnotajām raķetēm

Aizvadītajā naktī Ukrainas pretgaisa aizsardzība notriekusi divas no trim Krievijas spārnotajām raķetēm "Kalibr", kas tika raidītas pret mērķiem Ukrainā, svētdien paziņoja Ukrainas gaisa spēki.

Abas raķetes notriektas virs Kijivas apgabala.

Notriekto raķešu atlūzas nodarījušas postījumus vairāk nekā 25 ēkām, tostarp sešām daudzstāvu ēkām. Ievainoti divi cilvēki, paziņojusi Kijivas apgabala kara administrācija.

Aktuālais šodien
Svarīgākais