Reportāža Dzērājšoferu sērga nerimst - policija reidā pieķer iereibušus autovadītājus (7)

Foto: Ekrānšāviņš

Līgo dienā Latvijā kopumā aizturēti 20 dzērājšoferi un viens vadītājs narkotisko vielu iespaidā, informēja Valsts policija. Savukārt Latvijas Televīzija pievienojās vienā no policijas rīkotajiem reidiem. 

Viens no šoferiem spēkratu apturējis vēl pirms kontrolpunkta, taču policija to pamanīja, un, pārbaudot alkohola koncentrāciju šofera izelpā, izrādījās, ka viņš ir iereibis.

Reidi gan vēl nav beigušies.

"Salīdzinoši ar iepriekšējiem, viņi varētu būt mierīgāki. Līdz šim brīdim nav bijušas pakaļdzīšanās vai neapstāšanās gadījumi.

Kā arī nav bijusi informācija par īpaši agresīviem vadītājiem. Bet statistika tāpat nav spīdoša. Pārbaudes pagājušas samērā mierīgi, tomēr sabiedrībai ir jāmācās pārvietoties ar transportlīdzekļiem svētku laikā – skaidrā," raidījumam sacīja Valsts policijas pārstāve Anda Ūdre.

Vairāk skaties sižetā!

Arī TV3 sagatavojuši sižetu par šo reidu.

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājis bojā viens cilvēks un cietuši vēl 16 cilvēki, informēja Valsts policija.

Šonakt plkst.2.05 Tukuma novada Tumes pagastā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja viena persona un divas personas nogādātas medicīnas iestādē. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Nepalaid garām!
Uz augšu