Svētdienas horoskops: 7. jūlijs

Foto: Unsplash

Horoskops svētdienai, 7. jūlijam.

AUNS

Jāpievēršas privātajai dzīvei un sirdslietām. Ja kaut kas nav pa prātam, izrunājies ar otro pusīti un mēģini izvairīties no asumiem. Pasāciet kopā kaut ko iedvesmojošu.

VĒRSIS

Saimniecības darbi jāliek malā un jābauda vasariņa! Pasēdēšana ar draugiem āra kafejnīcā, izbrauciens dabā, labs koncerts vai brīvdabas izrāde priecēs un iedvesmos.

DVĪŅI

Būsi kompānijas dvēsele un par piekrišanas trūkumu nevarēsi sūdzēties. Kāda brīvā sirds varbūt satiks to īsto un vienīgo. Pacilātas un pozitīvas noskaņas.

VĒZIS

Ar prieku šiverēsies savā saimniecībā. Pievakarē gan derētu izkustēties: doties pastaigā, izbraukt ar riteni vai izskriet krosiņu. Vajag uzkrāt enerģiju jaunajai nedēļai.

LAUVA

Saviesīga dieniņa. Labi jutīsies mājās kopā ar ģimeni un tuviem draugiem. Ir īstais laiks, lai parosītos saimniecībā un sarīkotu dārza svētkus ar grilu un vasarīgiem kokteiļiem.

JAUNAVA

Draudzība ir vērtīgāka par zeltu... Pārliecināsies, ka tā tas tiešām ir. Atpūties kopā ar cilvēkiem, kas ir tavi domubiedri un ar ko saproties no pus vārda.

SVARI

Mīļuprāt savās mājās uzņemsi viesus vai organizēsi izbraucienu dabā, parūpēsies par cienastu, ko citi novērtēs kā izcilu kulinārijas brīnumu. Sirsnības diena.

SKORPIONS

Ja tev ir ģimene, šī diena būs piepildīta ar mīlestību. Brīvajiem ļaudīm vēlams apmeklēt kādu pasākumu. Iespējams, daudzo apmeklētāju vidū tavs skats sastapsies ar citu un uzšķilsies simpātiju dzirkstelīte.

STRĒLNIEKS

Ļoti aktīva diena. Vari ar divriteni izbraukt tālu maršrutu, doties pārgājienā pa dabas takām, uzaicināt draugus uz orientēšanās spēli. Optimisma un enerģijas deva jaunajai darba nedēļai.

MEŽĀZIS

It kā bez redzama iemesla būsi diezgan nīgrs. Kā uzlabot omu? Varbūt palīdzēs prāta vingrinājumi par pozitīvās domāšanas tēmu vai patērzēšana ar draugiem. Tāpat arī vēlamas kustīgas aktivitātes.

ŪDENSVĪRS

No sirds gribēsi parūpēties par tuviniekiem, bet atceries: kas par daudz, tas par skādi. Kāds to var uztvert kā iejaukšanos privātajās darīšanās. Labāk paliec maliņā, kamēr palīdzība tiks palūgta.

ZIVIS

Daudz enerģijas. Gribas diskutēt un arī ierakstīt šo un to sociālajos tīklos. Iesaistīsi mājiniekus aktuālo sabiedriski politisko jautājumu apspriešanā. Interesanti secinājumi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu