Video Ieriķu ielā Rīgā notikusi spraiga pakaļdzīšanās. Policijas komentārs (6)

TVNET
Foto: Ekrānuzņēmums

9. jūlija vakarā spraiga pakaļdzīšanās notikusi netālu no tirdzniecības centra "Domina" - Ieriķu ielā, bēgot no likumsargiem, avarējusi nomas automašīna "CityBee".

Kā portālam TVNET pastāstīja Valsts policijas pārstāvji, sākotnējā informācija liecina, ka vadītājs nav pakļāvies amatpersonu prasībām apturēt automašīnu.

"Automašīnā atradās četras personas, ir arī aizturētas personas, taču vēl nav zināms, vai aizturētas visas četras personas," portālam TVNET pastāstīja VP pārstāvji.

Notikuma vietā turpina strādāt policija.

Video no notikuma vietas: 

Jau ziņots, ka CSDD statistika ir skaudra - salīdzinot 2022.gada un 2023.gada vasaras sākumu, pērn strauji pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu skaits alkohola reibumā ar bojāgājušajiem un smagi cietušajiem.

Tāpat vēstīts, ka Latvijā ievērojami tiks palielināta vidējā ātruma radaru klātesamība uz autoceļiem. Ja pašlaik vidējā ātruma radari darbojas 16 ceļu posmos, tad pašlaik ir pieņemts lēmums trīskāršot radaru skaitu uz Latvijas autoceļiem. Satiksmes ministrija plāno virzīt izmaiņas, kas paredzētu transportlīdzekļa vadītājiem naudas sodus arī par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu līdz 10 km/h.

Nepalaid garām!
Uz augšu