Rīkos bezmaksas digitālo prasmju apmācības veselības aprūpes speciālistiem

TVNET/LETA
Foto: Shutterstock

Biedrība "Riga TechGirls" ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) otro reizi vadīs bezmaksas apmācības veselības aprūpes speciālistiem tehnoloģiju apguvei "Cilvēcīgi par tehnoloģijām", informēja biedrības pārstāvji.

Trīs mēnešu laikā speciālisti pilnveidos zināšanas par dažādu rīku un tehnoloģiju lietošanu veselības aprūpē. Apmācībās runās par pacientu pieredzi un komunikāciju, datiem un to drošību, digitālajiem rīkiem veselības aprūpē, inovācijām veselības aprūpē un veselības aprūpi inovatoriem.

Veselības aprūpes speciālisti, veselības tehnoloģiju jaunuzņēmumu pārstāvji un citi interesenti apmācību programmai var pieteikties līdz 10.septembrim. Apmācības norisināsies līdz 28.novembrim. Programmas nobeigumā dalībnieki, kuri būs apmeklējuši visas nodarbības un sekmīgi nokārtojuši katra moduļa testu, saņems apliecību par visas programmas apgūšanu.

Pērn programmai pieteicās 1722 speciālisti no Latvijas un citām valstīm, pārstāvot kopumā 67 veselības aprūpes profesijas.

Apmācības "Cilvēcīgi par tehnoloģijām" notiek trešo gadu. Pirmajā gadā tās mērķauditorija bija skolotāji un radošo industriju pārstāvji. Kopumā programmās piedalījušies vairāk nekā 6000 dalībnieku vecumā no 15 līdz 90 gadiem.

Aktuālais šodien
Svarīgākais