Uz autoceļa Smiltene-Valka noticis ceļu satiksmes negadījums; satiksme atjaunota

TVNET
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Trešdien, 10. jūlijā, noticis ceļu satiksmes negadījums uz autoceļa Smiltene–Valka, portālu TVNET informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" pārstāvji.

Viņi precizēja, ka negadījums noticis autoceļa P24 posma 3,5. kilometrā.

"Apbraukšana iespējama caur Brutuļiem pa autoceļu Smiltene–Strenči (P25) un autoceļu Blome–Birzuļi–Palsmane (V243)," teikts paziņojumā.

Pāri pulksten 22 satiksme jau tika atjaunota.

Kā portālam TVNET pastāstīja Valsts policijas (VP) pārstāve Līga Dziļuma, satiksmes negadījumā iesaistīta tikai smagā kravas automašīna, kura remontdarbu laikā noslīdējusi no ceļa braucamās daļas. Cietušo šajā avārijā nav.

Jau ziņots, ka CSDD statistika ir skaudra - salīdzinot 2022.gada un 2023.gada vasaras sākumu, pērn strauji pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu skaits alkohola reibumā ar bojāgājušajiem un smagi cietušajiem.

Tāpat vēstīts, ka Latvijā ievērojami tiks palielināta vidējā ātruma radaru klātesamība uz autoceļiem. Ja pašlaik vidējā ātruma radari darbojas 16 ceļu posmos, tad pašlaik ir pieņemts lēmums trīskāršot radaru skaitu uz Latvijas autoceļiem. Satiksmes ministrija plāno virzīt izmaiņas, kas paredzētu transportlīdzekļa vadītājiem naudas sodus arī par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu līdz 10 km/h.

Nepalaid garām!
Uz augšu