Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. f

  Dažādu ne saderīgu priekšmetu apvienošana ne vienmēr ir dizains.Vienkārši telpai nav garšas.Neapšaubāmi ir labāk kā pirms tam saimniecei nebija remonta problēmas jārisina pašai.Dizainerei nenāktu par sliktu kaut ko pamācīties interjēra dizainā .Bet laikam vilciens aizgājis-

  1
 2. iconAigucis saulite 2011. g. 11. martā 21:57

  Man ta gulta ar kiegelu sienu vis vairak patika.

  0
 3. A

  Nu jā, žēl, ka tā, istabas potenciāls ar savu plašumu &parketu bija tiešām augsts, žēl, ka dizainere to nejuta...bet saimnecei patika un tas galu ga;lā ir svarīgākais- prieks par viņu- ļoti jauka sieviete!!!

  4
 4. a

  Dziivoklja saimniece -tu zini,kas ir kumode?
  Raidiijuma vadiitaaja -nee.
  :DDDDDD

  0
 5. -

  kāds jautājums, tāda atbilde:D

  0
 6. w

  taa, ja kas, nebuja kumode..

  0
 7. a

  kopējā atmosfēra man patika. Atzīšos - es arī sastingu ieraudzījusi konkrēto dizaineri, jo arī man tie spārni, arkas un vitrāžas no prāta nav izgājušas, bet sanāca mīlīgi.
  Patika, ka nesacūkoja grīdu, patika lampa, patika ķieģeļu siena, gulta, kumode un paklājiņi. Kaut kā neiederīgs stilā šķita grāmatu skapis/sekcija un rakstāmgalds un TV arī man šķita par augstu novietots. bez tām salvetēm arī labi varēja iztikt. Lielais skapis nav pārāk uzmācīgs un tā bija saimnieces vēlme. tas man netraucēja. Un kā jau teicu - kopējā atmosfēra šķita mīlīga. Jauki. Man gribējās lai jaukajai sievietei ir jauka guļamistaba kā izsapņots :)

  0
 8. A

  Nu ja.... jaa, hhhaha- mēbeles katra par sevi bija jā- skaistas. Gan gulta gan kumode,gan ļoti neitrālais skapis-super. BET- dizainera jēga ir tikai tā, ka šīs lietas tiek mākulīgi arī saliktas kopā, to, kas smuks , kas ne, es pati labi zinu...

  1) Izvietojums- absolūti nejēdzīgs, īpaši kumodes neveiklā ''sānstāja'' pret gultu
  2) 3 DAŽĀDAS mēbeles ar atšķirīgām faktūrām- laminētas, koka- atjaunotas, tapsētas ādas
  3) 3 dažādu krāsu mēbeles- brūns,melns balts
  Dizainerei (pēc skata spriežot, cerams, ar stāžu) pieļaut šādas kļūdas nav labi.
  Uzslavas cauri un cauri vismaz par to, ka netika iznīdēts lamināts un ''mīlas templis'' netika apveltīts ar eņģeļspārniem.....

  6
 9. l
  labojums Agija2011. g. 3. martā 22:26

  ne lamināts, bet parkets, atvainojos

  0
 10. m

  Lielā vilcienā mazdrusk taka pavecas modes tendences! Bet nu no otas puses or ok!
  Patika kā grīdu atdabūja atpakaļ!

  0
 11. iconRitvars Kuziks 2011. g. 3. martā 20:59

  raidijuma vaditaja skaista sieviete. Bet elektribas vadus laikam nav iemacijusies ievilkt. Jabut PVC caurulem. Un tajos jaievelk vadus. Durvis neviens ta nelako. Slipets jau tika noslipets bet ne lidz galam. Un pie tam neredzeju ka butu nogruntets un piespaktelets kur vajag. Turklat sak lakosanu ar ieksnodalijumiem. Tad visas horizontalas malas kraso un nobeiguma vertikala.
  Sienas ari kraso malas ar otam. Un tad mazo ruli un beigas ar lielo ruli. Pie tam nevis ar krasu no griestiem sak bet no apaksas cela limeni un velk uz augsu. Vispar kad ruli samerce spaini tad sak krasot nevis no tas vietas kur beidzi. Bet gabalinu uz prieksu ( apmeram divu rulu garuma ) un tad kraso uz to pusi kur pirms tam beidzi. Pec 4 reizem mercesanas ar ruli parbrauka visu jau ieprieksejo krasojumu. Neviens nekadas krasojuma malas nemaz tuvplana nepamanis. Griesti ai biku nepareizi. Bet tas ta.
  Ir jau patikami ka sadi raidijumi ir. Vismaz es paskatijos pirmo reiz. Bet tak rada pa televizoru vareja jau pacensties. Cilveki netikai kope dizainu bet ari macas ka to visu dabut gatavu.

  2
 12. m
  madonion Ritvars Kuziks2011. g. 3. martā 21:20

  Dāvinātam zirgam zobos neskatās! ;)
  Ja godīgi - cik cilvēku, tik viedokļu!! Bet nu šis ir dizaineres viedokjli, un ja viņa to māk nopamatot, tad tam ir jēga!

  0
 13. D

  Gulta forša , bet tā prastā ķieģeļu siena - godīgi sakot pretīga ! Pazūd greznums , kuru ienesa skaistā gulta !

  0
 14. e

  nogurs ātri vien to TV skatoties tik augstu novietotu.

  0
 15. J

  Šķiet, ka tas ir veiksmīgākais Janas Annas veikums pēdējā laikā (ja ņem vērā, ka pēdējie gara ražojumi bija zem jebkādas kritikas - spārni guļamistabā), taču neskatoties uz to, ir redzama tendence veidot ļoti eklektiskus un ne visai pārdomātus interjerus. Šis nebija mans stils, bet veikums kopumā uz kādām 6-7 ballēm.

  1
 16. r

  Man patika un man nav, kur "piesieties". Saimnieces vēlmes izpildītas-ir gan lielais skapis, kas ir neitrāls un nekrīt acīs, gan kumode un veiksmīgi tai klāt piepirktas mēbeles. Ja iepriekšējais iekārtojums bija neomulīgs, tad tagad atliek tikai priecāties.

  4
 17. p

  Kad ieraudzīju šito dizaineri, domāju, nu ir vāks, bet beigās tas interjers bija tīri OK. Man protams labāk patiktos nesasmērēti ķieģeli un mazliet citādas tās brūnās mēbeles, jo likās ka tur ir gan modernais skapis, gan veclaicīga kumode, gan kaut kas līdzīgs padomju laika bufetei.......bet vispār kopumā tīri jauki un pat omulīgi.

  5
 18. :

  Tieši tāda pati asociācija- padomju sekcija. Baltas skapis - saimnieku iegriba, bet prncipā par masīvu. :) Gulta uz ķieķegļu sienas un sarkanie aizkari, parkets un kumode- fantastiski. Jā, arī lampa skaista.

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi