Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Elitai Veidmanei varu pateikt tikai vienu - tukša muca tālu skan! :D ha haaaa

  0
 2. S

  Gebels ir laimiigs

  1
 3. K

  Bij OK raidījums. Turpināt tādā garā.

  0
 4. i

  multenes moraale visiem ljoti laba saprotama. viltnieki kaa SVF vienmer apchakares tautas, ja nacionalie politikji uzvedisies kaa shie divi kashkjigie muljkja laciishi.

  0
 5. i

  noskatijos raidijumu par nacijas pashapzinju. patika. shoreiz nekritizeshu atsevishkjus diskusiju dalibniekus. katram no vinjem bija vairak vai mazak taisniiba, bet kopumaa viss pareizi.
  ari es esmu sashutis par SVF rekomendaciju Latvijai tautpit uz kulturas rekjina. Man ir saprotama shis strptautiskas finanshu mafijas pozicija. Viens no nacijas pashapzinjas sturakmenjiem un balstiem ir kultura. SVF merkjis ir izsists sho sturakmeni no LATVIJAS valsts pamata. To nevar pieljaut.
  Un shaja sakaraa es atcerejos vienu super forshu un atbilstoshu temai multfilmu par SVF viltigo dabu. Multfilmas sizhets isumaa ir par to, ka divi kashkjiigi laaciishi braaliishi vislaik stridejas par visadiem sikumiem un neko nevareeja braaliigi sadaliit. Gluzhi tapat kaa musu politikji velk " sedzinju " uz savu pusi. Un reiz ejot pa tacinju mezhaa laaceeni atrada siera ripu. Parplesa to uz puseem un atkal saaka strideties, jo katram laaceenam likas, ka pretiniekam ir ticis lielaks gabals. Laaceeni sakavaas un vinju kashkji izdzirdeeja viltiigaa lapsa ( SVF ). Lapsa prasalaaceeniem, kaapec vinji pleshas sava strpaa. Tad laaceeni saka, ka nevar sadaliit sieru liidziigas daljaa un paluudza lapsai sadaliit braliigi laaceenu sieru. Viltiigaa lapsa ar lielu prieku saaka laaceenu siera dalishanu. Nokoda no viena gabala, tad otrs izradijas lielks par pirmo, tad nokoda apzinati no otras gabala, lai pirmais siera gabals nebuutu lidziidzvertiigs. Un ta lapsa pec kartas tos siera gabals koda nost , kameer apeeda visu laceenu sieru.
  Shi multene ir akuraat par Latvijas stridigajam partijaam un SVF, ljoti pamacosha, kaa ir kad latvijas politikji nevar vienoties un pashi sadaliit godiigi budzhetu, bet uzaicina to pardaliit SVF, kursh ar lielako prieku apchakares Latvjas valsti un pardalis budzhetu peec sava praata.
  Multene ir domata berniem, bet musu Latvijas politikji pat nav spejiigi saprast to, ko maaca berniem.

  Te ir ta multene " Divi skopie laaciishi " redzama youtube. Siera dalishana saakas 7 minuutee.

  http://www.youtube.com/watch?v=38mjD2TtXYM

  0
 6. G

  Sorry čali, kurus pieminēšu, bet šajā diskusijā jo īpaši izcēlās (atkal) jau iepriekš apdziedātie personāži.
  Goda vārds, pateicoties šīm diskusijām, ja es uz ielas satikšu Ēķi vai Stendzi, goda vārds - skatīšos sejā un smiešos. Neesmu nu perfekta un izcila radība, bet piedodiet, tā vienkārši būs :D

  2
 7. U

  Ēķis un Stendzis ir konkrēti salāti.

  2
 8. A

  Totalitāro režīmu popularizē, jefiņi

  2
 9. P
  Peters visu pareizi apskaidroja 2010. g. 1. septembrī 00:51

  Bet stendzenieks, ka jau stendzeieks. :) ...par izcilo ministrīti Helēnīti un citiem vajpratiem. :)
  Ā!
  Stendzeniekam anekdote vēljoprojām skaitās anIkdote. Normals letiņu čellis! :)

  1
 10. A

  Zombiju sarunas. Paiders vienīgais kaut ko rubī.

  0
 11. p

  neka nebija ASV datumu rakstitu sadi 08/30/2010 ;)

  0
 12. Noskatījos visu raidījumu.
  Ārprāts, ko tas Ēķis tur kārtējo reizi darīja? Vai kādam bija vajadzīgi viņa "inteliģentie" un pārdomātie komentāri par tēmu, kuru absolūti nav nekādas saprašanas?

  1
 13. D

  Nav normāli,ka skaņa iet minūti ātrāk kā bilde(video),varbūt varbūt varētu novērst šo problēmu?

  0
 14. f

  "Latvija, mēs tevi dzirdam 2010.08.30" - HA
  datumus tā raksta austrumu kaimiņš un ASV, bet ne Latvijā!!!

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi