iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. s

  škjēle smako

  1
 2. P
  Par 2. sarakstu 2010. g. 1. oktobrī 19:53

  Mēs balsosim par Vienotību!

  2
 3. M
 4. m

  Visu raīdījuma laiku nepameta sajūta, ka debates ir rīkotas viena iemesla pēc - lai Šķēle varētu izteikt apvainojumus apvienībai "Vienotība", kas šajā situācijā bija Kalnietes kundzes pārstāvēta. Ēķis Sucks !!!
  Šķēle zin, ka šī ir viņa pēdējā iespēja Izdrāzt valsti un palielināt savu labklājību. Cilvēki atveriet acis!!! Vai tad Kalvītis nevadīja valdību, kad viss juka un bruka??? Un ko viņš ar savu partiju un Šķēli priekšgalā darīja??? Muka!!!! Jo sūdus bija savārījuši, pienāca brīdis, kad ir jāglābj valsts. Tautas partija ar Kalvīti un Šķēli priekšgalā zināja, ka glābšanas process nebūs viegls. Protams, vieglāk tagad ir noniecināt tos, kas uzņēmās atbildību un strādāja!!!
  Vemt gribas redzot un dzirdot visu negatīvo, kas notiek politiskajā virtuvē - noniecināšana, pazemošana un melošana. Un vēl pretīgāk kļūst, zinot, ka vēljoprojām ir cilvēki, kas ir apžilbuši no oranžās varas !!! Pašiem tagad iet sūdīgi no Tautas partijas padarītā darba, bet nē - savu balsi tik un tā atdos par Šķēlīti. Tumsonība.

  1
 5. s

  škjēle smako

  1
 6. h

  nu viss ir skaidrs, iešu balsot par SC

  0
 7. k
  kautkastikpretigs 2010. g. 30. septembrī 22:13

  fuj.atsevišķas partju apvienības manuprāt bija spiestas nolaisties līdz čalošanai piedirstā tualetē, lai neviens nevarētu pateikt ka viņi ir par lepnu lai runātu ar Latviju. Ir redzams, ka bijušiem politiskajiem spēkiem nav citu iesp;ēju, kā vismaz citus pārējos ievilkt līdz ar sevi savā vircas bedrē.

  0
 8. c

  tam 86 gadiigajam viiram sen jau laiks iet pensija un rakstiit memuaarus,nevis spraukties politikaa pa visaam variiteem.bet vinjam lab pieredze-saeimaa iemanijies jau n-taa sreizes buut,un savus radus ievilkt par padomniekiem.

  0
 9. J

  Nepatika šī debates!!!
  Kāpec? Dēļ LNT. Tendenciozi varēja just, ka Eķis ir PLL biedrs...
  Un acimredzami pret Vienotību un VL. Timrots vispār cenzēts. Kā nav kauna ta runat ar 86 gadus veco Visvaldu Laci!

  2
 10. j

  Jā, nav ko teikt par Līdakas izteicieniem - kulturitātes pakāpe attiecībā pret citas tautības iedzīvotajiem Latvijā - tieši krieviem, viņam ir zem nulles. Kauns klausīties!

  2
 11. iconArtūrs Bērziņš 2010. g. 30. septembrī 17:42

  Vakar bijām šajā pasākumā. Jāatzīst, teātris visai iespaidīgs. Tāda vien sajūta, ka daļa klātesošo neklausoties, ko stāsta politiķi, plaudē kā vājprātīgi mērkaķīši tikai plaudēšanas pēc (vai samaksas dēļ?). Starp citu, raidījuma vadītāji pirms pasākuma lūdza skatītājiem tikai plaudēt, bez ūjināšanas un kliegšanas. Kā redzams, kultūras līmenis ir pietiekami zems, lai klātesošie šo lūgumu neņemtu vērā.

  Ušakova kungs vienkārši runā to, ko cilvēki vēlas dzirdēt.

  Piekrītu par Šķēles kunga prasmīgajām demagoģijas spējām. Noteikti mācījies pie profesionāļiem. Cilvēkus, kas nespēj atšķirt patiesību no fikcijas, viņa teiktais noteikti būs apbūris.

  Līdakas kungs ir ļoti spēcīgs, intelektuāls un tālredzīgs cilvēks.

  Mitrofanovs - no comment.

  Lāča kungs jāuzslavē par atvērtu prātu, ņemot vērā to, ka tādu gadu vecumā spēj izskatīt inovatīvus risinājumus un tos akcentēt.

  Par Kalnietes kundzi... no comment.

  1
 12. ha ha...chetru gadu plans- 100000 mazulju gada )))) Un ja sanak mazak, tad Bashtiks, Slesis un Andris centisies )))))

  0
 13. 1

  Aizmugures blaveji 100% bija angazeti.

  0
 14. Z

  Es sadas zemas raudzes angazetas debates deveju par ,, zirneklu cina stikla burka,, .

  0
 15. Publika vienkarshi pretiga, nekulturala un nopirkta...

  4
 16. iconRūdolfs Bundulis (www.twitter.com/vstallis) 2010. g. 30. septembrī 14:45

  Nu baac, Laacis ar to progresiivo nodokli gan sachakareejaas, taisiijos balsot par VL, bet nu, ja aizsuuta uz debateem cilveeku, kursh (vismaz spriezhot peec taa ka vienaa teikumaa ar mazaak par 10 vaardiem speej radiit pretrunu ) iisti nedomaa liidzi ko runaa, nu tad PR iet lejaa :(

  0
 17. p
  parastais iedzivotajs 2010. g. 30. septembrī 13:59

  paklausoties Šķēles Demogoģijā ar lielo burtu man sāk palikt slikti. vēl jo vairāk slikti paliek no ta, ka mums sabiedrība laikam ir tik trula (ja sakatās pēc aptauju datiem) ka tomēr daļa ies un nobalsos par tiem "mums piedrāzt Latviju", kas mūs ir ievilkuši tik dziļi bedrē :)

  5
 18. J

  Tagad es saprotu par cik lieliem lohiem Latvijas iedzīvotājus padara Šlesera un ŠĶĒLES asprātīgie, taču trulie teicieni, kas vibiežāk kalpo kā ņirgāšanās, nevis taisna atbilde.

  1
 19. A

  Šādi raidījumi ir labi ar to, ka ļoti spēcīgi ataino to netaisnību un cūcību, kas valda Latvijā, it īpaši ar tiem applausiem fonā.

  0
 20. s

  Ilmars līdaka ir pats labākais, treniņbiksēm un siemuškām nost pvn par vienotu latviju:)

  4
 21. s

  Nožēlojama un bezgala skumja ir šī smadzeņu skalošana LNT kanālā vairāku mēnešu garumā.
  ''No politikas brīvā zona''..
  Valkas Anniņa ...

  3

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi