Rakstīt komentāru
 1. p
  parastais iedzivotajs 2010. g. 30. septembrī 13:59

  paklausoties Šķēles Demogoģijā ar lielo burtu man sāk palikt slikti. vēl jo vairāk slikti paliek no ta, ka mums sabiedrība laikam ir tik trula (ja sakatās pēc aptauju datiem) ka tomēr daļa ies un nobalsos par tiem "mums piedrāzt Latviju", kas mūs ir ievilkuši tik dziļi bedrē :)

  5
 2. s

  Bļin, nav izturams tas kun kunkstošais un stenojošais skatītāju pūlis. vai tiešām pēc katra kandidāta pateiktā teikuma ir jāizdveš tās tizlās skaņas.

  5
 3. K

  no Šķēles demagoģijas slikti paliek. salkanāk vairs nevar- tik rožaina nākotne.. kur tas viss bija, kad TP bija pie reālas varas?! kur? cik var liet.. pretīgi

  5
 4. Publika vienkarshi pretiga, nekulturala un nopirkta...

  4
 5. s

  Ilmars līdaka ir pats labākais, treniņbiksēm un siemuškām nost pvn par vienotu latviju:)

  4
 6. v

  Joprojām šķēle turpina melot....

  4
 7. s

  Nožēlojama un bezgala skumja ir šī smadzeņu skalošana LNT kanālā vairāku mēnešu garumā.
  ''No politikas brīvā zona''..
  Valkas Anniņa ...

  3
 8. c

  tas bija aarkaartiigi politinekorekti un cienju aizskaroshi no liidakas puses.man kaa latvietim ir kauns ka muus parstaav taadi "politikaanji" . fuj...rietumos taads liidaka jau shodien buutu izmests no partijas un par politku vareetu aizmirst.

  Komentāram ir pievienota 1 atbilde
  3
 9. P
  Par 2. sarakstu 2010. g. 1. oktobrī 19:53

  Mēs balsosim par Vienotību!

  2
 10. J

  Nepatika šī debates!!!
  Kāpec? Dēļ LNT. Tendenciozi varēja just, ka Eķis ir PLL biedrs...
  Un acimredzami pret Vienotību un VL. Timrots vispār cenzēts. Kā nav kauna ta runat ar 86 gadus veco Visvaldu Laci!

  2
 11. j

  Jā, nav ko teikt par Līdakas izteicieniem - kulturitātes pakāpe attiecībā pret citas tautības iedzīvotajiem Latvijā - tieši krieviem, viņam ir zem nulles. Kauns klausīties!

  2
 12. m

  Visu raīdījuma laiku nepameta sajūta, ka debates ir rīkotas viena iemesla pēc - lai Šķēle varētu izteikt apvainojumus apvienībai "Vienotība", kas šajā situācijā bija Kalnietes kundzes pārstāvēta. Ēķis Sucks !!!
  Šķēle zin, ka šī ir viņa pēdējā iespēja Izdrāzt valsti un palielināt savu labklājību. Cilvēki atveriet acis!!! Vai tad Kalvītis nevadīja valdību, kad viss juka un bruka??? Un ko viņš ar savu partiju un Šķēli priekšgalā darīja??? Muka!!!! Jo sūdus bija savārījuši, pienāca brīdis, kad ir jāglābj valsts. Tautas partija ar Kalvīti un Šķēli priekšgalā zināja, ka glābšanas process nebūs viegls. Protams, vieglāk tagad ir noniecināt tos, kas uzņēmās atbildību un strādāja!!!
  Vemt gribas redzot un dzirdot visu negatīvo, kas notiek politiskajā virtuvē - noniecināšana, pazemošana un melošana. Un vēl pretīgāk kļūst, zinot, ka vēljoprojām ir cilvēki, kas ir apžilbuši no oranžās varas !!! Pašiem tagad iet sūdīgi no Tautas partijas padarītā darba, bet nē - savu balsi tik un tā atdos par Šķēlīti. Tumsonība.

  1
 13. s

  škjēle smako

  1
 14. iconArtūrs Bērziņš 2010. g. 30. septembrī 17:42

  Vakar bijām šajā pasākumā. Jāatzīst, teātris visai iespaidīgs. Tāda vien sajūta, ka daļa klātesošo neklausoties, ko stāsta politiķi, plaudē kā vājprātīgi mērkaķīši tikai plaudēšanas pēc (vai samaksas dēļ?). Starp citu, raidījuma vadītāji pirms pasākuma lūdza skatītājiem tikai plaudēt, bez ūjināšanas un kliegšanas. Kā redzams, kultūras līmenis ir pietiekami zems, lai klātesošie šo lūgumu neņemtu vērā.

  Ušakova kungs vienkārši runā to, ko cilvēki vēlas dzirdēt.

  Piekrītu par Šķēles kunga prasmīgajām demagoģijas spējām. Noteikti mācījies pie profesionāļiem. Cilvēkus, kas nespēj atšķirt patiesību no fikcijas, viņa teiktais noteikti būs apbūris.

  Līdakas kungs ir ļoti spēcīgs, intelektuāls un tālredzīgs cilvēks.

  Mitrofanovs - no comment.

  Lāča kungs jāuzslavē par atvērtu prātu, ņemot vērā to, ka tādu gadu vecumā spēj izskatīt inovatīvus risinājumus un tos akcentēt.

  Par Kalnietes kundzi... no comment.

  1
 15. m

  Politnekorekti bāzt visur nacionālos jautājumus, krievu valodu vajag šeit, krievu valodu vajag tur... Loģiski, ka katrs Latvijas patriots aizsvilsies!

  1
 16. J

  Tagad es saprotu par cik lieliem lohiem Latvijas iedzīvotājus padara Šlesera un ŠĶĒLES asprātīgie, taču trulie teicieni, kas vibiežāk kalpo kā ņirgāšanās, nevis taisna atbilde.

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi