Titulētais autošosejas speciālists Ģirts Krūzmanis uzņēma puišus pie sevis Sport Racing Technologies darbnīcā, pastāstot par ŠKODA rallijkomandas mašīnām un autosporta vidi. Pēc tam viņš aicināja Tomu un Kasparu izmēģināt sporta ŠKODA OCTAVIA RS, dodoties uz 333 Trasi. Sākumā abi ŠKODA ĢIMENES varoņi devās trasē kopā ar Ģirtu, lai izjustu trasi un mašīnas spējas. Treniņu braucienu noslēgumā, novērtējot Toma un Kaspara automašīnas vadības spējas trasē, Ģirts piedāvāja abiem varoņiem noķert adrenalīnu un sacensties trasē vienam ar otru uz laiku. Lai padarītu sacensību spraigāku, viņš izlēma, ka zaudētājs uz mājām dosies ar kājām. Lasīt sīkāk>>

Riteņbraucēja Toma Alsberga ģimene bieži dodas kopīgās brīvdienās ārpus lielpilsētas un neatņemama viņu kopīgo brīvdienu aktivitāte ir riteņbraukšana. Tāpēc ŠKODA aicināja parādīt, kāds ir viņu ideālais pikniks kopā ar ŠKODA KAROQ. Ģimenes izbrauciens pa Latvijas pļavu ieskautiem lielceļiem un Siguldas mežiem ļāva pārbaudīt KAROQ spējas gan dzīvei lielpilsētā, gan izbraucieniem pie dabas, īpaši, ja svarīgs ir jumta bagāžnieks. Toms piedzīvojumā devās kopā ar savu draudzeni Elīnu, meitu Emīliju un dēlu Teo.
Lasīt sīkāk>>

Mūziķa Kaspara Zlidņa ģimene ir jaunas mašīnas meklējumos, tāpēc ŠKODA aicina parādīt, kāds ir viņu ideālais pikniks un izmēģināt, ko spēj ŠKODA KODIAQ. Ģimenes ceļojums cauri Latvijas dabas skatiem, ļaus izbaudīt KODIAQ funkcijas gan ikdienas dzīvei lielpilsētā, gan ģimenes saliedēšanās izbraucieniem pie dabas. Kaspars piedzīvojumā dodas kopā ar savu sievu Diānu, meitām Luīzi un Laimu, kā arī ģimenes mīluli suni Farelu.
Lasīt sīkāk>>